Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az hogy a barátom napok óta...

Az hogy a barátom napok óta le se szarja a fejem, nem tudom miért, és még én keresem őt, helyes?

Figyelt kérdés

Mióta barátnője van, azóta nem keres, nem ír, le se sz*ar. Nem ír vissza az üzeneteimre. Én nagyon magam alatt vagyok (tényleg sokszor nincs kedvem élni) Volt ilyen már velem de akkor ő mindig ott volt hogy megvígasztaljon de most hogy van barátnője, velem nem is törődik. Régebben említett engem a csajának, amikor még csak haverok voltak, és azt hitte odáig van értem a barátja...

Pedig... Mondta nekem hogy járna velem, de sok a korkülönbség. De tudom hogy a kor nem számít neki. Én mindig is barátként tekintettem rá, és semmi hátsó szándékom nincs, barátként kedvelem. De most hogy van más, én már levagyok szarva, unalomra jó voltam. Senkim sincs, se barátaim, mindenki megtört, még a családom is. Nincs senki akire számíthatnék és meg akarok halni! Mit tegyek?


2017. júl. 24. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress engem, hátha nem bánod meg!
2017. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!