Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom virtuálisan megcsal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom virtuálisan megcsal? Szerintetek ilyenkor mi a helyes lépés?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leírni a lényeget, de nem egyszerű.


7 hónapja ismertem meg a barátomat, akkor minden olyan szépnek és jónak tűnt. Pár hete vettem észre, hogy fura, mert ha találkozunk is a telefonját nyomogatta, akárhányszor hívtam foglalt volt, éjjel sokáig netezett, stb. Egy nagyobb vitánk után elmondta, hogy van egy lány, aki 450km-re lakik és összesen 4x találkoztak, de több, mint 3 évig szerelmes volt belé. Pont az előtt vesztek össze mielőtt megismert és azóta nem beszéltek, de most a lány megkereste.

Azt mondja szeret engem és én vagyok a legfontosabb, de ne kérjem, hogy ne beszéljen a lánnyal, mert azt nem bírja ki. Nem tudom mit csináljak. Szeretem őt, mindig is ilyen barátra vágytam, minden olyan jól ment köztünk, de most pótléknak érzem magam és biztos vagyok benne, hogy hogyha nem lenne az a 450km akkor most nem velem lenne együtt. Úgy érzem megcsal amikor a másik lánnyal beszél. Hiába nem találkoznak, de ott a skype, telefon.. és maga a tudat is fáj, hogy egyáltalán közénk állhat valaki, aki olyan messze van.

Nem is értem miért csinálja ezt.Helyes és elég népszerű a hobbija miatt (is), sok szép lány van rajtam kívül is körülötte..miért pont egy virtuális csajjal csinálja ezt? Komolyan még az sem fájna ennyire, ha a szomszédommal csalna meg. Itt vagyok neki mindennap, bármikor velem lehetne..de neki mégis egy olyan lányra van szüksége, aki az ország másik végén lakik.

Sokszor gondolom, hogy szakítani kellene, de közben meg szeretnék küzdeni érte, értünk.

Lehet kicsit érthetetlenül írtam le, elég ideges vagyok. Szerintetek mit csináljak? Hagyjam, hogy beszéljen vele, hisz úgy sem találkoznak vagy mondjam meg neki, hogy milyen rossz ez nekem? Van értelme egyáltalán folytatni bárhogyis ezt a dolgot?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2017. febr. 8. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Szinte biztos, hogy potlek vagy.
2017. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi ertelme a kapcsolatodnak. Max. veled maszturbal, mert az alomno nincs elerheto kozelsegben.
2017. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sajnos én is ezt gondolom :(

De akkor miért nem volt semmi gond addig, amíg nem kereste meg a csaj? Nekem sose említette, bár voltak róla képei, de ha rákérdeztem, hogy ki az mindig annyit mondott, hogy egy ismerőse. Még csak fel sem hozta témának egyszer sem, pedig beszélgettünk exekről.

2017. febr. 8. 15:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocs, a virtuális az olyan, aki csak a neten létezik, a valóságban nem. A te "ellenfeled" valóságos, de az lehet, hogy most virtuális szex van köztük: mindkatten maszturbálnak, közben cseten izgatják egymást, írásban.

Sajnos én se látom fényesnek a jövődet...

2017. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem az a veszelyes, akirol beszelnek, hanem az, akirol nem. Ne alazd magad tovabb ebben a kapcsolatban, mert mar most kb. csak labtorlonek vagy tartva. Ha a csaj holnap kitalalna, hogy a pasid szomszedja lesz a kovetkezo uzenetet neked menne, hogy legyszi takarodj, zavarsz.
2017. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hagyd el. Tudom nehez de mikor en hasonlo problemakba utjoztem, konnyeimet nyelve de mitettem a szűrét. Bátornak kell lenni mert így esélyt sem adsz hogy olyannal legyél együtt akinek te vagy a nagy ő! ;)

Kb fél évre rá találtam meg a mostani parom, mindennek mar 6 eve... utolag rohogok azon az egeszen, sot szanalmasnak tartom. De kellett ez a tapasztalat, tanultam belole egy s mast. :) szoval fel a fejjel es menj tivabb.

2017. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

" van egy lány, aki 450km-re lakik és összesen 4x találkoztak, de több, mint 3 évig szerelmes volt belé. Pont az előtt vesztek össze mielőtt megismert és azóta nem beszéltek, de most a lány megkereste. "


- eleve nem is neked kellene kérni rá, hogy ha veled van együtt, mondjuk akkor ne egy régi nagy szerelmével cseverésszen állandóan.. Az én barátomnak is volt eőttem szerelme, akivel a távolság miatt nem ment tovább a dolog. Egy ideig beszéltek- itt is a lány írt rá legtöbbször-, majd végül ez totál abbamaradt, meg mondta is, hogy nem is átja értelmét, udvariasságból vissza írt röviden, míg végül semmit az évek alatt.

Ez a normális.

Láthatóan fontos neki a másik lány, még mindig.

És biza ha oda költözne közelebb, mérget vehetnél rá, mi lenne.


Elsőre is csak annyit akartam írni, hogy bizony helyezd pedig kilátásba a szakítást, ugyanis ha valóban téged szeret igazán, akkor tudni fogja mi a fontosabb neki. Ha a másik lány fontosabb neki ennél, akkor bizony tudni fogod, hogy pláne jól döntöttél.

25N

2017. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Lehetek őszinte? ne vesztegesd az időt vele, mert ez így ilyen formában pfátlanság veled szemben


mondjuk csak magamból indulhatok ki de pl ha barátom csinálná ezt velem, nagyon hamar döntés elé állítanám h vagy én vagy a másik illető

2017. ápr. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak egy ismerőse persze meg az is àrulkodó jel hogy sohasem beszélt rola ha csak egy csaj haver lenne elmondaná és nem titkolozna!A màsik hogy amit mond az ellent mond a tetteivel !Ha igazàn te fontosabb lennél a csajnàl akkor megszakitanà vele a kapcsolatot !Megoldás ha ultimátumot adsz neki!
2017. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hagyd ott azonnal azt a szemetet. Jobbat érdemelsz.
2017. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!