Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék légiós? Milyen...

DIsmeretlen kérdése:

Hogy lehetnék légiós? Milyen egéségügyi elvárásnak kell megfelelni? (Pl. : ha szemüveges vagyok le is mondhatok róla? ) Tudom tudom, kemények a kiképzések, de pár példát tudna egy volt/jelenleg is légiós embke mondani, hogy milyen kiképzés is van?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Úgy terveztem kitanulom a szakmám bevonulok légiósnak. Hogy miért?

Mert szeretném megszerezni azt a tudást, szeretném kiprobálni magam, kihívás elé állitani.

Nem a pénzért.

Mielött írnátok, de ezzel kapcsolatban már találtam kérdést ezen az oldalon, de sok mindenre nem kaptam válasz meg már pár éves kérdések, tehát ki tudja, hogy változott-e.



2017. júl. 24. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért egy légiósnak ennél egy csöppet önállóbbnak kell lennie! Gondold csak el, hogy pl. őrjárat közben megtámadnak egy külvárosban. Mit fogsz csinálni?

A: írsz a gy.k.-ra, hogy mit érdemes ilyenkor tenni?

B: felhívod a parancsnokod, hogy adjon tanácsot?

C: tanácsot kérsz a közönségtől, az ottani járókelőktől?

2017. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés!

A különféle forumokon nem írnak mindent le. Sokkal jobb egy volt/jelenleg is légiós-tól hallani aki saját bőrén tapasztalta!

A ha egy légiós megtámadnának megvédené magát. Ennyi. Különben meg amilyen videókat láttam csak parancsot teljesítenk, tehát nem saját maguk hozzák a döntéseket. (Persze ez függ helyzetől is)

2017. júl. 25. 15:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem azon van a hangsuly, hogy hol lehet jelentkezni. Azt már megtaláltam. De olvassd át a további számomra fontosabb kérdéseket.
2017. júl. 25. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Őket kell kérdezni, ahol jelentkezni szeretnél.

Tuti, hogy mindenre tudnak válaszolni... nem te vagy az első jelentkező.

De az valószínű, hogy nyelvtudás kell.

2017. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nyelvtudás?

Muszály egyből a francia nyelv, vagy az angol is jó?

2017. júl. 26. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!