Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bizonytalan vagyok. MIT...

Bizonytalan vagyok. MIT TEGYEK? 😣

Figyelt kérdés
Van egy srác akil egy panelba lakunk ő 24 éves és 18. Nos a lényeg annyi hogy chatelünk egyszer tök jó fej viszont máskor meg egy tapló és már 4-szer úgymond elhívott magához "szerintem valami randiféleségként" de én mindig elutasítottam és ő megkérdezte miért mondtam erre hogy "nem tudom" közbe meg csak féltem hogy mi lesz... tudnillik hogy nem tudok fiúkkal társalogni és még sosem volt párkapcsolatom. Most határozatlan ideig külföldön van és nem tudom mikor jön vissza. Olyan érzésem van mintha kitéptek volna belőlem egy darabot. Nem hiszem.hogy ez szerelem lenne lehet csak magáa az érzésre vágyom? Elhívnám sétalni de nem tudom mit mondanék neki vagy menne e a dolog. Ciki lenne ha nem sikerülne mert ugye említettem egy ^helyen^ lakunk igaz nem sokszor futottunk eddig össze de ha találkoznánk biztos gáz lenne. Ohhh nem tudom mi legyen ....SEGÍTSETEK LÉTSZIII TÖKRE TAPASZTALATLAN VAGYOK. (IDIÓTA VÁLSZOLÓK KÍMÉLJENEK!!)

2017. júl. 25. 22:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!