Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki találta ki Jeff the killer...

Ki találta ki Jeff the killer történetét?

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 20:21
 1/5 átlagos ember 11 válasza:
Ezek lényegébe olyanok mint a népmesék. Valaki kitalálta azota meg nem lehet tudni ki volt mivel az emberek itt-ott átirta/megváltoztatta.
2017. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha rövid és egyenes választ akarsz akkor Sesseur, viszont az ő sztoriját ellopták és drasztikusan át lett dolgozva. A lopott sztori pedig az amit valószűleg te is ismersz, az amelyik úgy kezdődik hogy volt egy tizen-egynéhány éves fiú akit Jeffnek hívtak, verekedésbe keveredett, stb,stb...
2018. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ha szépen megkérlek, át tudod küldeni az eredeti történetet/linkjét? (angolul is megfelel) :)
2018. júl. 7. 08:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezt az egészet úgy ismertem meg hogy megnéztem egy angol videót, amiben 10 tényt mondtak el az eredeti történetről. Itt lenne a link: https://www.youtube.com/watch?v=WOAIbXt2EG4&t=2s

A csatornán egyébként több hasonló videó van ami néhány másik Creepypastáról rántja le a leplet. Én a történetet rendesen leírva nem találtam meg, viszont találtam egy arról szóló Wattpad oldalt ami szintén angolul van: [link]

Röviden pedig annyi lenne az eredeti történet hogy a 25 éves Jeffrey C. Hodek együtt él a két évvel fiatalabb öccsével, Liuval. Egy nap mikor kénsavval, igen kénsavval le akarta öblíteni a kád csapját véletlenül magára öntötte és több helyen megégett tőle. Nagyjából rendbe jött viszont kissé eltorzult az arca és sok ember úgy kezelte/úgy nézett rá mintha egy szörnyeteg lenne. Ezt ő nem bírta elviselni,elpattant valami az agyában. Hidrogén peroxiddal kifehérítette az arcát, ezután pedig Ichi the killer által inspirálódva pedig szélesebbre vágta a szája mindkét oldalát. Ezek után gyilkolásba kezd, amiről Liu is tud és segít neki, míg szüleik egyedül a balesetéről tudnak.

2018. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! :D
2018. júl. 11. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!