Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés így csókolózni?

Milyen érzés így csókolózni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy amikor mindketten szeretik egymást,és akkor átkarolják egymást és csókolóznak.Ez milyen érzés?Nem úgy értem hogy maga a csók,hanem ilyenkor mit éreznek belülről,a lelkükben meg a szívükben.Csak értelmes válaszokat pls
2017. júl. 31. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos kérdés.Sajnos az érzést nem lehet leírni,vagy elmondani érezni kell,ha eltudnánk mondani olyan lenne mintha egy jó filmet spoilereznénk mielött végignézed.
2017. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Huuuuu!Jol mondja az első válaszoló! Nem lehet elmondani, ezt érezni kell! Csodálatos ha valaki ezt megtapasztalja! Boldogságot, szerelmet, vágyat, érzel ilyenkor! "Én csak a tiéd és te az enyém" ezt tiszta szívből, őszintén!!!!
2017. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En meg sose voltam igy:'(..de szeretnek nagyon es vagyom ra,de akit tenyleg tiszta szivembol szeretek o engem nem:(
2017. júl. 31. 23:59
 4/4 anonim válasza:
Nekem tegnap volt meg az elso csokom es csodas volt. Annyira tokeletes volt, erzeki de vad. Nagyon vartam mar ra es aggodtam milyen lesz de mikor megcsokolt egyszeruen mintha beleszedultem volna annyira jo volt!!! Biztos lassan te is megtudod :) 22/L
2017. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!