Bulimiás vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanában azt vettem észre magamon, hogy borzasztóan sokat eszek (pszichológus felírt egy új gyógyszert, ami hizlal, és növeli a kaja szükségleteket), próbálok nem ennyit enni, és betáblázni, meg egészségesebb dolgokat enni, de mind hiába, mert nem megy. Amióta megszülettem, túlsúlyos vagyok. Próbáltam minden lehetséges módszert arra, hogy esetleg lejjebb menjen ez a nagy súly, gondolok itt pl sportra, meg mindenre, amiben mozogni kell, de egyszerűen nem jött be semmi. A napokban pedig egyre inkább gondolkozok olyanokon, amiken nagyon nem kéne. Tudom jól, de mégis gondolok rájuk (hogy hánytatni akarom magam evés után, meg alapból is, hátha segít), de őszintén teljesen háborúban vagyok mindennel. Nem tudom mit írhatnék még, össze vannak zavarodva a gondolataim, remélem azért megértettétek, amit kiakartam hozni ebből a kis szövegből >< Bocsánat a szétszórtságért, de kétségbe vagyok esve. Nem látom tisztán a dolgokat, ha valaki tudna segíteni, arra kérem, hogy írjon, vagy valami, mert már tényleg nemtudom mit kéne tennem ><

Köszönöm előre is a válaszokat!



2017. aug. 3. 15:56
 1/3 anonim válasza:

Semmiképpen se hánytasd magad. Én már csináltam, de utána nagyon fájt a torkom és undorító is volt. Ha pedig valaki rászokik, akkor rettentően nehéz, talán lehetetlen leszokni.

Ha fogyni akarsz, akkor a nap folyamás 5-ször egyél keveset. Este 6 után semmiképpen se egyél. Csak vizet igyál. Egyáltalán ne egyél csokit, sütit, meg úgy általában édességet. Próbálj meg változatosan, egészségesen táplálkozni. Továbbá sportolj valamit. Kitartással biztosan le tudsz fogyni, de ha feladod, lustálkodsz és nem érdekel, akkor semmit sem fogsz elérni.

Kitartást. Szurkolok.

2017. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál, megkönnyebbültem, hogy olyasvalaki írt, aki átesett ezen, és tudja jól, hogy milyen >< Azóta sikerült valahogy kijjebb lábalni belőle?

Igen amúgy, próbálgatom ezeket, meg próbálok több akaraterőt szerezni, hogy sikerüljön minden, és nagyon szépen köszönöm a tanácsokat, és a segítséget! :--) Megpróbálok kitartani, köszönöm! ^^

2017. aug. 4. 13:37
 3/3 anonim válasza:
Igen, azóta nem hánytatom magam, de óvatosan eszek. Örülök, hogy segítettem egy kicsit. ;)
2017. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!