Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bulimiás vagyok hogyan gyógyul...

Jeverezi kérdése:

Bulimiás vagyok hogyan gyógyulhatnék meg a betegségből?

Figyelt kérdés
Segítség már 7 éve tart nálam ez az állapot. Hol jobbban vagyok hol rosszabul hánytatom magam folyamatosan és hashajtókat is szedek amikor túl sokat ettem. Pszichiáter nem tud segíteni hogyan gyógyulhatnék ki ebből az állapotból? Túl sok pénzt költök az ételekre és még az is nagy baj hogy amennyi ételt eszek túl sokba kerül nekem anyagilag sajnos! :(

2017. júl. 25. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Találd meg a probléma okozóját, és azt próbáld megoldani. Mindig van valami pszichés oka annak, ami miatt valaki bulimiás lesz. Kérj mástól is (orvostól) segítséget, ha már a család sem tud segíteni, mert ez már elég régóta tart és ez nagyon nem tesz jót az egészségednek. Jobbulást!
2017. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!