Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16,5 éves vagyok és postán...

16,5 éves vagyok és postán jönnek külföldről rendelt csomagjaim, viszont eddig anyukám is felvette őket de most megromlott a kapcsolatunk és nem szeretném hogy hozzá kerüljenek. Ilyen esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés
Postásnak szólhatnék hogy csak nekem adja át? Van erre jogom kiskorúként? Meghatalmazás vagy hasonlók? ilyen esetben létezik ilyen?
2017. aug. 10. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egy lakcímen bejelentett személyek (főleg családtagok) felvehetik egymás névre szóló küldeményeit is. A meghatalmazás azokra vonatkozik akik ezen a körön kívül esnek.


Esetleg postán maradóra kérheted, ekkor a címzett te vagy és a kézbesítés helye a posta. Majd értesítőt dobnak be ha küldeményed érkezett és személyesen felveheted (de ugyanúgy más is az első mondat szerint).


16-17 évesen nem veszik össze örökre a gyerek a szüleivel, majd elmúlik ez az időszak. Ha haragban vagytok pont arra lehet számítani hogy nem teszik meg azt a szívességet hogy átveszik helyetted.

2017. aug. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Épp ezaz hogy aztmondta anya nem adja oda a csomagjaimat éppen ezert szertnem megmenteni ket!
2017. aug. 10. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen esetben mi a teendő?"


Hozd helyre a kapcsolatot édesanyáddal. Ez sokkal fontosabb, mint a csomagjaid.

2017. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz viszont ő teszi ezt velem,tehát en ilyen esetben semmit sem tehetek!
2017. aug. 10. 16:48
 5/5 anonim válasza:
Esetleg a te nevedre, de megbízható ismerős vagy rokon címére rendelj.
2017. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!