Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen babonás élményed volt?

Milyen babonás élményed volt?

Figyelt kérdés
Nem hiszek a babonában, azonban a párom, és az egyik legjobb haverom igen. Igaz "meséket" kérek szépen kivel, mi történt, mi vált valóra, hogy kicsit közelebb kerüljek a babonák tanulmányozásában =)

2017. aug. 11. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A babonák csak hiedelmek. Én nem hiszek egyben sem, ezért semmi ilyesmi nem is történik velem. De anyukám mindben hisz, ezért vele minden meg is történik. Valójában amúgy is megtörtént volna, csak ő ráfogja a fekete macskára, tükörre, stbre.
2017. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer,szerintem itt olvastam egy olyat, hogy volt egy néni, és az első cicáját elnevezte valahogy. Egy tök ép kiscica volt ő még asszem. Aztán ez a cica öreg/beteg lett, meghalt. Aztán lett a néninek újabb cicája, és az előzővel azonos néven hívta. Akkor hát asszem , hogy a cica , talán mert ugyanazt a nevet kapta, de lehet, hogy nem volt összefüggés, már nem tom, hát aszonták, hogy agyilag talán nem volt annyira ép, és akkor utána ezzel a cicuval is történt valami, lett mégegy, megint az lett a neve, ő meg mégjobban olyan lett, vagy nemtom.
2017. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem értem miért adják ugyanazon nevet a "következő" háziállatjuknak.. engem pölö bántana egy halott állat neve egy épp meglévőn..
2017. aug. 11. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!