Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetés, autóhasználat közben...

Vezetés, autóhasználat közben mi az, ami hiányzik? Mi az, ami megkönnyítené a vezetési-, utazási élményed? Várom a válaszokat.

Figyelt kérdés

2017. aug. 10. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyéntől függő.

Van akinek klímás autója van, de nem használja a klímát, a másiknak meg nincs klíma, és hiányolja.

A navigáció is olyan, ami nélkül az egyik utazó létezni sem tud, a másiknak meg nem hiányzik.

Minden kényelmi szolgáltatásról elmondható ez, a '80-as években, akik megtehették Trabanttal, kis Polskival bejárták Európát, és nem nyafogtak, örültek, hogy mehetnek...

Mai szemmel nézve el tudod képzelni, azok milyen kényelmes, komfortos utazások voltak (a lengyelek a kis polákkal húzták a lakókocsit, konvojokban közlekedtek, ha valaki lerobbant közülük, segítettek neki)

2017. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem a navigáció kifejezetten idegesít, sosem használtam...

Google maps-on bememorizálom az utat és kész, szerencsére jó a memóriám és jobb is így vezetni mert jobban oda kell figyelni, hogy na most itt kell balra fordulni!


Nekem csak a klíma hiányzik de kibírom, bár ilyen 40 fokokban nem autózok :)

2017. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerencsére az én kocsimban most minden van ami csak kell,még van sok olyan dolog is ami szerintem teljesen felesleges,de nem szeretek olyan kocsit vezetni amiben nincs:fordulatszámmérő,nem elktromos az ablak,nincs tempomat,nincs benne első könyönyöktámasz,illetve olyan kocsit se szeretek vezetni amiben kézi a váltó.Nekem ezek mindenképp kellennek,hogy kényelmesen tudjak utazni.
2017. aug. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eddig egy egyszerű autóm volt, manuális klímában kimerült az összes extra. Hiányoltam sok mindent. Most vettem egy gyakorlatilag full extrás autót. Nem tudnék olyat mondani ami az autóból hiányozna.


Nekem sokkal fontosabb lenne, hogy egy ilyen autóval normálisan tudjak közlekedni (gondolva a normális utakra és normális sofőrökre...)

2017. aug. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy ügyeskezű masszőr csajt hiányolok a mögöttem lévő ülésről, aki menet közben masszírozná a nyakamat. :-)
2017. aug. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Autóhasználat közben a legjobban az hiányzik, hogy jobb legyen az utak minősége, szélesebbek legyenek, több sáv legyen(vagy kisebb forgalom). A parkolóhelyek is nagyobbak lehetnének. Kényelmi extrák közül nekem a hirdopneumatikus rugózás hiányzik, és egy jobb fajta ülés szellőztetés, mert a mostani az gyenge.
2017. aug. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Régi kocsim van, nagy melegben, hosszabb utakon bizony a klíma jól tudna esni az embernek. Más a kocsiból nem hiányzik.

Ellenben alatta egy normális út, amin nem kell zötykölődni... na, azt még el tudnám viselni. :)

2017. aug. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Olyan dologra gondolok ami "bosszantó", hogy nincs, viszont nagyon is kellene az utazáshoz, különböző kiegészítőkre stb :)
2017. aug. 11. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!