Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Kinek mi a véleménye a vampírakadémia című filmről?

2017. aug. 13. 19:05  Privát üzenet  

A válaszok
Érdekesnek találtam a vámpíroknak ezt a fajta megközelítését, de nem fogott meg különösebben. Egyszer megnéztem s kész. A könyvek megvannak számítógépen, de nem olvastam azokat sem, s nem valószínű hogy fogom. Ez csak egy újabb vámpíros film volt számomra.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2017. aug. 13. 22:00 Privát üzenet
tvd fangirl nevű felhasználó válasza:

En imadtam

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 2/5Időpont 2017. aug. 23. 10:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én most olvasom a Vámpírakadémia sorozatot és nagyon tetszik jobb mint a film. Érdemes elolvasni😊

# 3/5Időpont 2017. aug. 24. 16:35 Privát üzenet
Nekem tetszett:-)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 4/5Időpont 2017. aug. 26. 19:01 Privát üzenet
Engem elvitt a filmben lévő romantikus szál, úgyhogy nincs rossz szavam rá. :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2017. aug. 28. 00:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A wish-ről kinek mi a véleménye? Megbízható?
Kinek mi a véleménye a Budapesti Weiss Manfréd iskolárol?
Kinek mi a véleménye? Fényezés, vagy autófóliázás?
Miért kell leszavazni valaki válaszát? Mindenkinek más a véleménye egy adott témáról. Nem értem mire jó ez. Attól, hogy ők jobb válaszadók legyenek?
Kinek mi a véleménye a fetish témáról? Magyarországon ez mennyire elfogadott dolog? Sok barátom van ebben a helyzetbe. Félnek hogy, rossz szemmel nézik őket miatta. Engem nem...
Hogy tetszett a vámpirakadémia 4. része? Most olvastam el és érdekelne mások véleménye:D

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!