Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bőr pénztárca világosítása?

Bőr pénztárca világosítása?

Figyelt kérdés
Tud nekem valaki segíteni hogyan lehetne bőr pénztárcát világosítani, úgy,hogy csak világosabb legyen, véletlenül se más színű? Ezt úgy értem,hogy pólókra tettem anno azthiszem hipot, az egyik tőle narancsos foltos lett, a másikon rózsaszín foltok lettek (itthoni egyszínű pólókat akartam kicsit feldobni :D ), ezeknél tetszett is hogy más színűek voltak a foltok, de a pénztárcánál csak világosabbat szeretnél,véletlenül se legyen más színű. Sötétszürke amúgy a pénztárca. :) előre is köszönöm a segítséget! (Ezt a pénztárcát amúgy szeretném nagyon, újat nem akarnék venni, csak zavar,hogy ennyire sötét.)

#bőr #pénztárca #világosítása
2017. aug. 15. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy sem lehet világosítani. Ha műbőr, azt minden szétmarja, és a valódi bőr is úgy van kikészítve, hogy gyárilag kialakítják a színét, amin utólag nem lehet változtatni. Ráadásul idővel még sötétebb is lesz a kopástól, zsírosodástól. Vagy szeresd meg, vagy koptasd el, és vegyél másikat. Bőrdíszműves vagyok.
2017. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem,köszi szépen a részletes választ! :)
2017. aug. 15. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!