Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék komolyabb?

Hogyan lehetnék komolyabb?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes vagyok, de neki az érettebb és komolyabb lányok jönnek be. Ha vele beszélek tök komolytalan vagyok, nemtudom miért. Össze vissza beszélek, ami nem tetszik neki. Persze, ha kell akkor én is komoly vagyok. Mit kéne most tennem?

2017. aug. 15. 16:26
 1/3 anonim válasza:
Zavarban vagy,es ezert,teljesen termeszetes. Lesz olyan fiu,aki meg pont ezert lesz teljesen odaig erted:)
2017. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Legyél valamiben a legjobb, tűz ki magad elé egy komoly célt beszélj róla másoknak, és valósítsd meg!!
2019. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A lányok el vannak kényesztettve főleg a szépek, és azt hiszik ez mindig így lesz, pedig nem. nekik is fel kell nőniük nem csak a fiúknak, mert az olyan jól áll a lánynak hogy fiatal, de a fiú meg legyen férfi már 16 évesen..
2019. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!