Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék komolyabb és...

Hogyan lehetnék komolyabb és szűkszavúbb?

Figyelt kérdés
folyton dumálok be nem áll a szám meg viccelődök idétlenkedek és sokszor észre se veszem, csak úgy tudat alatt csinálom automatikusan :S.Szeretnék végre csöndesebb,szűkszavúbb,komolyabb lenni!
2009. márc. 7. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Hanyagold a lényegtelen részleteket, térj a lényegre! Ki kell érezned, hogy mi fontos és mi nem!

Amúgy a sok komolyság sem jó, néha azért lehet viccelodnod, csak tudnod kell, hogy mikor :)



Princess

2009. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
En mar hanyszor probaltam...,de nem jott ossze.ragaszd be a szad.:D XD
2009. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj megváltozni. Én is folyton dumálok, ilyen vagyok és kész. Általában szeretnek az emberek. Gyerekként is sokat beszéltem, de akkoriban azt mondták, akkor tanul a gyerek, ha kérdez. Miért baj, ha sokat beszélsz? Csak tanulj meg halgatni is, ha valaki meg szeretne veled osztani valamit, ami a szívét nyomja. Az alaptermészetén senki nem tud változtatni.
2009. márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek! Én komoly, csendes, szűkszavú vagyok és nagyon szeretnék olyan lenni, mint te! Akkor sokkal több barátom lenne! Hidd el, nem kellemes érzés, mikor mindenki vidáman dumcsizik a padtársával a suliban, csak te és a te padtársad ültök kukán és csendben csináljátok a feladatot, mert veled úgysem lehet beszélgetni. Ezt inkább ne akard!
2009. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ijen osztalytarsam aki folyton,mond es kiabal ezert egyik ora elott beragasztottuk a szajat(persze csak viccbol),hogy hallgason mar el,ezt a tanarunk is mosolyogta es helyeselte is.De en ugy birom ot ahogy van mert nem szereem ha komoly es szotlan,mert akkor nagy gond van.Szal te se akarj megvaltozni,kellenek az ijen emberek is,persze csak az a kerdes hogy a korulotted levoket zavarja-e.Csak mikor mas szomoru vagy gondja van legy egyutterzo es abbol ne csinalj viccet mert az nem jo,de amugy ha a kornyezetedet nem zavarja maradj csak olyan amilyen vagy.:)
2009. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De én nem akarok az osztály bohóca lenni örökké :SMindenki azt mondja h milyen jó h bolond vagy meg minden és a fiúk szerint is "beteg" vagyok.Én nem ilyen szeretnék lenni :(
2009. márc. 8. 19:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Megprobalhatsz csendesebb lenni,de ha igy elfogadnak nem kell.Ha tenyleg nagyon zavar akkor valtoztathatsz,de nagyon nehez lesz.Probald ki hogy egy nap csendes es szukszavu legy asztan abbol le lehet vonni a kovetkezteteseket,hogy mit szol a kornyezeted,es te hogy erzed igy magad,de ha nem megy nem kell eroltetni,aki igazan szeret az ugy fogad el ahogy vagy.De azert egy probat meger.
2009. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Én is az osztály bohóca voltam! Mióta füvezek, azt mondják hogy megkomolyodtam, de közbe senki sem sejti hogy füvezek! nagyon érdekes :D
2009. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Valami más?Gyógyszer amitől elhallgatok?XD
2010. jan. 28. 18:06
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont olyan szeretnék lenni ,mint Te!
2010. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!