Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire visszataszító, ha...

Mennyire visszataszító, ha egy lány magas és vékony?

Figyelt kérdés
178cm vagyok és 62kg. Nem mondanám magam csinosnak,viszont fogyni sem akarok. A lábaim elég hosszúak és elég vékonyak. Mintha két bot lenne. Annyira taszítónak és csúnyának érzem. 17 éves vagyok.

2017. aug. 18. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azok alapján nehéz ezt megítélni, amit leírsz. Szerintem nem lehet ronda.

Ha akarod küldhetsz képet.

2017. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is vagy annyira vékony. Pont jó.
2017. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem annyira vékony, elég magas vagy szóval a 62kg pont jónak tűnik. És nem visszataszító sem az ha magas sem az ha vékony vagy.
2017. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tizenhét éves korában mindenki elégedtelen magával. Te azok közé tartozol a fent leírt testfelépítéseddel, akik ok nélkül elégedetlenek.


Nyugi, semmi baj sincs veled.

2017. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egy lány/nő magas és vékony, az nem taszító. Ha állandóan azon picsog, hogy nem tetszik neki a lába, a segge, a melle, az arca, az orra, a füle, akkor fel is út, le is út.
2017. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsit sem taszító, miért lenne az? Nekem éppenséggel tetszik a vékony láb és a vékony alak is.

Magasságod nálam még éppen rendben, bár nem mondom feltétlen kizáró oknak, ha kicsit magasabb lennél nálam. A szépség eléggé relatív, kinek mi jön be; mindenkinek pedig úgy sem fogsz megfelelni. Próbáld kicsit jobban elfogadni magad, senki sem tökéletes! Lényegében mindenkinek vannak problémái saját magával

2017. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó lehetsz. Küldj üziben egy képet, nem hiszem, hogy visszataszító lennél
2017. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!