Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bekerülni a...

Hogyan lehet bekerülni a Rendőrséghez mint Nyomozó?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az érdekelne hogy hogyan lehet a Rendőrséghez, Nyomozóként csatlakozni? Milyen végzettségek kellenek hozzá, hogy is megy ez, jelenleg 14 éves vagyok, és lassan el kéne döntenem hogy "mi leszek ha nagy leszek", és mostanában elég sokat láttam ebből a "nyomozósdi"-ból, játékokban, filmekben, sorozatokban, persze tudom hogy nem úgy megy hogy minden nap elkapsz egy maffiózót és mehetsz haza, régebben arra is gondoltam hogy rendőr leszek (rendőr alatt azt értem hogy beülök a kocsiba egyenruhában, és igazoltatok, a Nyomozó is rendőr persze). (U.I. Elnézést ha itt-ott zavaros amit írtam, de hajnali 3-kor teszem)
2017. aug. 19. 03:01
 1/3 anonim ***** válasza:
El kell végezned a rendészeti középiskolát és/vagy a rendőrtiszti főiskolát. Nyomozóknak 100 %, hogy egyetemi, főiskolai végzettségük van.
2017. aug. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nyomozósdi nem olyan mint a filmekben illetve a játékokban. Nagyon nem... Am oda fősuli kel. Szal előbb érettségizz le. Ha akkor is tetszik, akarod vágj bele. Vannak nyilt napok, ott belenézhetsz a munkájukba, beszélhetsz velük.
2017. aug. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Érettségi után a Nemzeti közszolgálati egyetemre kell menned az Rtk szakára! Ott még komoly egészségügyi és fizikai alkalmassági vizsga vár rád az egyetem előtt!
2017. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!