Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek milyen táskátok volt...

Nektek milyen táskátok volt 8. -ban? Érdemes egy újra beruházni 10000 Ft ért? Várnátok decemberig, hogy le árazák a táskákat?

Figyelt kérdés
2017. aug. 19. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem valami régi típusú túrázó hátizsákom volt.Nagyon szerettem mert sosem szakadt el semmije se.Szerintem csak akkor érdemes ha a régi már rossz.Nem várnék decemberig mert ha addig bírtam vele menni suliba akkor azután is és minek egy uj a félév után?
2017. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy piros túrahátizsákom van/volt, már vagy 5 éve azt használom.

Szerintem táskát akkor érdemes venni, ha az előző elszakatd vagy hasonló, ha még teljesen jó akkor fölösleges.

De ha mindenáron új táskát akarsz akkor vagy várj leárazásik, vagy szerezz magadnak kupont valahonnan, vagy menj ki a piacra, ott olcsóbban van.

2017. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem három táskám volt eddig, egy alsóban, egy felsőben, egy pedig középsuliban. Sima egyszínű hátizsákok. Lány létemre nem csináltam belőle nagy ügyet.
2017. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!