Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg a szüleimet...

Hogy győzzem meg a szüleimet hogy tovább maradhassak fenn?

Figyelt kérdés
Tudom ezzel csak "jót" akarnak de rohadtul nem mert szeretnék tovább fennmaradni, van hogy így órákig nem tudok elaludni
2017. aug. 20. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is igy van,de altalaban a szuleim hamarabb lefekusznek es en azt mondom nekik hogy 10 perc es fekszek le(ha mondjuk filmet nezek es akkor azt mondom 10 percem van meg)es alatalaban engedik en meg fentulok ok meg alusznak.vagy eloveszek egy konyvet es azt mondom ezt a fejezetet fejezzem be
2017. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kor nemed? Hánykor alszol és mikor szeretnél?
2017. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Elég hanyagnak tűnsz, szóval nem csodálom, hogy helyetted döntenek.

Ezzel együtt azért azt mondom, hogy próbáld meg megbeszélni velük. Nézzenek körül az interneten, kérdezzenek meg orvost, vagy keress nekik te ilyen orvosi véleményeket, hogy mennyi alvás javasolt neked, stb.

2017. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
3# orvosi véleményt what? Annak aztán sok értelme lenne most elmegyek orvosohoz azért hogy megkérdezzem mennyit alahatok de most tényleg szerinted ez értelmes válasz?!
2017. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Mondom: INTERNETES orvosi cikkek!

Erről a témáról is vannak, igen.

ÉRTŐ olvasás, szövegértelmezés!

Ha ez sem megy, hogyan akarsz dönteni a saját sorsodról?

2017. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jól tanulok, nem vagyok hanyag, segitek a ház körül (takarítás, kutyasétáltatás, gazolás stb.) 14 éves vagyok és iskolaidőbe 8 kor fekszek le, már probaltam nekik mondani de akkor azt mondtak hogy meg korabban fefszek le majd ha meg egy szot szolok. És tényleg jó lenne kesobb lefekudni mert nem lennek faradt de leci valami mas tanacs valami tuti 100%os trukk?
2017. aug. 20. 15:16
 7/16 anonim ***** válasza:
38%

Ha jól számolom, 29 hiba van a legutóbbi írásodban.

Tényleg nem vagy hanyag?

Viszont szerintem is ébren maradhatnál 9-ig. De ez már csak rajtad múlik... meg a szüleiden. Ne trükköt akarj, hanem értelmesen beszélj velük!

2017. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5# 4# vagyok egyrészt azért hanyag valaki mert rosszul ír? Mivan?! Másrészt úgy döntök a sorsomról ahogy akarok akár hanyag vagyok akár nem harmadrészt felesleges mástanácsát kérni az alvásban gondolom te ilyen ember vagy és mindenki könnyen befolyásol.
2017. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"azért hanyag valaki mert rosszul ír?"

Ebből IS látszik, hogy hanyag.

Aki ilyen szinten képtelen összeszedni a gondolatait és koordinálni az írását... vagy esetleg képes lenne rá, csak nem teszi meg, MERT hanyag.


"Mivan?!"

Mármint "Mi van?!"

De ez is hanyagság... pl. jobb lenne így: "Mi van itt?"

Vagy: "Miért gondolod ezt?"

2017. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9# es 8# as vagyok az nem hanyagság hogy valaki rosszul ír másrészt én így fejezem ki magam mert majd te mondod meg mit írjak nem nem te egy könnyen befolyásolható arogáns vagy de mindegy eltértem a kérdéstől a válasz kérdező vitatkozz velük hogy ne 8-ig hanem 9-ig maradthass fenn
2017. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!