Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg a szüleimet...

Hogy győzzem meg a szüleimet hogy tovább maradhassak fenn?

Figyelt kérdés
Tudom ezzel csak "jót" akarnak de rohadtul nem mert szeretnék tovább fennmaradni, van hogy így órákig nem tudok elaludni
2017. aug. 20. 13:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"az nem hanyagság hogy valaki rosszul ír"

Ja.

Lehet dac is, vagy szándékos gonoszság. De elsőre nem akartam ilyet feltételezni rólad.


"másrészt én így fejezem ki magam"

Egy debil is így fejezi ki magát, csak tőle még elnézhető, mert ő nem tud mást. Te tudnál normálisan is beszélni?


"mert majd te mondod meg mit írjak"

Felőlem... csak ne menj értelmes emberek közé, mert furán néznek rád.


"nem nem te egy könnyen befolyásolható arogáns vagy"

Kivetítés... nézz utána.


"kérdező vitatkozz velük hogy ne 8-ig hanem 9-ig maradthass fenn"

Micsoda remek tanács! Ez tuti beválik!

2017. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11# es mert az normális válaaz hogy nézz orvosi cikkeket és mért lennék debil ha 14 évesen így írok?
2017. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11:

1: azért, mert jelen esetben ez okosabb megoldás, mint elmenni egy orvoshoz, aki elmagyarázná ezt.


2: légy szíves, idézd azt, hogy hol neveztelek debilnek.


3: viszont, mivel ez már a második ilyen dobásod, érdemes megismerkedned egy másik kifejezéssel: "funkcionális analfabéta".

Ez az az ember, aki el tudja olvasni a szavakat, de képtelen normálisan értelmezni a mondatokat.

Remélem, hogy te nem vagy ez, csak itt is hanyag voltál.

2017. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bocs, #11 helyett #12.
2017. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
bocs telon vagyok, huuu mekkora viszaly lett itt egy egyszeru kerdesbol, egyebkent koszonom annak aki ertelmes valaszt adott, az a baj ezzel az oldallal hogy itt csomoan a velemenyuket irjak es nem a kerdesre a valaszt
2017. aug. 20. 18:13
 16/16 anonim ***** válasza:

14 évesen már simán lefeküdhetnél 22-kor is. (9 óra alvás bőven elég)


Nem értem miért kell ide ,,trükk''. Egyszerűen csak megmondod, hogy már már vagy akkora hogy ne aludjál 11 órát naponta. S különben is, ha annyi időt töltenél alvással előbb-utóbb nem lenne elég idód a szórakozásra, mert: 7 órát töltesz a suliban, 1 óra megy el azzal, hogy készülsz a suliba, elmész és hazamész (ha meg ingázol akkor akár 2-3 óra is lehet), nem tudom otthon mennyit tanulsz de elméletileg 4 órát kellene. 7+4+1=12 (minimum). Ehhez még adjuk hozzá azt az időt amíg a ház körül segítesz, eszel, tusolsz, a nagy dolgod végzed stb. s már semmi hely sincs a szabadidődnek. Ezt meg kell hogy értsék.


De szerintem élvezd ki. Én 9.-ben (15-16 éves koromban) éjfélkor még házit írtam s tanultam...

2017. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!