Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy férfit áthormonoznak...

Ha egy férfit áthormonoznak és átoperálnak nővé, az illetőnek a hormonok miatt nőies alakja és magas hangja lesz?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Na hát azokból lesznek az isten elleni bűnös teremtmények s transzvesztiták. Nem találják a helyüket a testükben .
2017. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pubertás után már biztos nem lesz nőies hangja, műtétek nélkül pedig az alakja se fog drasztikusan egy nőéhez hasonlítani.
2017. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 vagyok. Akkor?????????????????????
2017. aug. 23. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy 15 évesen lenne olyan orvos aki hormonokat adna neked.
2017. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem,úgy értem. Mivel valószínűleg transzszexuális vagyok. Így, hogy 15 éves vagyok változni fog az alakom stb.
2017. aug. 24. 11:08
 6/6 anonim válasza:
Igen a hormonkezelés stb köszönhetően ez is változni fog, nyugi. De ameddig eljutsz oda, na az lessz macera és 15 évesen még nem vállalnak rajtad hormonkezelést és hasonlókat, ha jól tudom csak 18 fölött.
2017. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!