Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Velem van valami nagy gond?

Velem van valami nagy gond?

Figyelt kérdés
Hónaponta legalább egyszer előfordul olyan,hogy felkelek alvás közben,és nem bírok megmozdulni,levegőt is alig kapok,már régen is volt ilyen először azt hittem,hogy álmodom de mikor rendszeresen megtörtént rájöttem hogy nem álom.És amikor megpróbálok megmozdulni úgy érzem hogy mindjárt felrobban a szívem...Mi a szar ez?(Sajnos ez teljesen komoly nem poénnak szánom.)

2017. aug. 23. 22:21
 1/7 anonim válasza:
Nem tudom mi lehet ez de a helyedben rákérdeznék a háziorvosomnál hogy mi ez.
2017. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Alvásparalízis.

Olvass utána a neten

2017. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
Igen. Alvàsi paralízis. Ismert jelensèg. Kellemetlen, de nem kell annyira megijedni nem vagy beteg, bàrkivel előfordulhat nèha. Velem is előfordult màr pàrszor. Ilyenkor az àlom ès az èbrenlèt hatàràn vagy. Tudatàban vagy hogy ott vagy mondjuk a szobàban, de közben lehet hogy furcsa hangokat is hallassz, nem tudsz megmozdulni mert mèg nem èbredtèl fel teljesen, esetleg úgy èrzed mintha lenne ott valaki. Nagyon fèlelmetes tud lenni de valójàban csak àlom az egèsz.
2017. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. aug. 25. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:
En ennek utana neztem meg regebben a neten, ha sorozatosan tortenik hat akkor valami gond van, probalj meg nem haton aludni es par izmodat azert tudod mozgatni kicsit (ujj, labujj) es akkor gyorsabban veget er ez az egesz. bocsi hogy nem irtam ekezeteket
2017. aug. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az is segíthet, ha nem gondolsz rá, ha lefekszel aludni ne gondolj rá, te már egy értelmesebb embernek tűnsz abból amit írtál, ha meg bekövetkezik akkor gondold végig, hogy nincs semmi amitől félned kéne

utsó voltam

2017. aug. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
Èrdekes amit írtál utolsó. Arról még nem hallottam hogy mi befolyásolhatja. Nálam pl. règebben többször jelentkezett, de mostanában évek óta semmi.
2017. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!