Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Posta Csomagpont használata...

Posta Csomagpont használata esetén csak súly szerint kell fizetnem? Előre lehet tudni, hogy mennyi lesz a feladás összege?

Figyelt kérdés
Eladtam a neten az egyik ruhámat, és Posta Csomagponttal küldeném. Szerintem így 2 kilónál nem lehet nehezebb, így elvileg 1490 Ft lesz az ára, viszont még nem használtam ezt a szolgáltatást, és így nem tűnik olcsóbbnak a szállítás, mintha sima csomagként adnám fel, pedig ezt ajánlották.

2017. aug. 24. 06:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, elnézést, ez Csomagautomata akart volna lenni, nem csomagpont.
2017. aug. 24. 06:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kérsz hozzá különszolgáltatást, akkor ennyi. De ha üzleti csomagnak adod fel, csomagautomatára, akkor 490 Ft
2017. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mennyire nézik ezt hogy üzleti csomagként adja fel az ember a csomagot? Szóval vizsgálják hogy tényleg üzleti? Merthogy ugyebár magánemberként adom el. Meg rá kellene írnom hogy mennyit ér a tartalma(2000 Ft, kicsi összeg)? Hogyha A4-es borítékba rakom, nem csomagolom külön dobozba, úgy elfogadják?
2017. aug. 24. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!