Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy a Kpop-nak...

Miért mondják hogy a Kpop-nak van egy sötét oldala is?

Figyelt kérdés

#Korea #Kpoo
2017. aug. 27. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Csak, én nem értem teljesen a kérdést 😂 én ezt még nem hallottam soha senkitől❤ nem tudom milyen sötét oldala lehet, Egy zenei stílusnak 😊
2017. aug. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Némely rajongó elég sötét. Az idolok élete pedig közhiedelemmel ellentétben nem irigylésre méltó. Még barátnőjük sem lehet nyugodtan, mert a sok hülye p.cs. kikészíti az idol fiút és a csaját irigységből. Az is bekerül az újságokba mibe megy le a boltba vagy mit vásárol. Egyszerűen nincs magánéletük.
2017. aug. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt van egy szép hosszú leírás róla (magyarul). Olvasd el, hasznos :) [link]
2017. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs magánélet, én biztos a falra tudnék mászni a sok idegesítő rajongótól, akik olyan megszállottak, hogy kedvenc idoljuk alsóját is el tudják lopni.

Agyonra vannak hajtva, színház az életük. Oké, szexik, mert van bennük valami ami bugyitépő, de ezért vannak megcsinálva.

2017. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ncskcsk ***** válasza:
100%
Életük nincs, nem hogy barátnőjük nem lehet, főleg ha kezdők. Állandóan próbálnak, műsorszereplésük van, mindenféle programot megszerveznek nekik (a Wanna One tagok pl. jelenleg örülnek ha 1-3 órát alszanak naponta), diétát írnak elő, megmondják mit viselj, hogy nézz ki, stb. Nincs sok beleszólásuk abba se, hogy mit adnak elő (tisztelet a kivételnek). A sok pénz se jön rögtön, eleve adóssággal kezdik a karrierjüket. Aztán ha nem jön a hírnév, akkor az meg is marad.
2017. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!