Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha folyton piszkálnak?

Mit tegyek ha folyton piszkálnak?

Figyelt kérdés
Az egész kb egy éve kezdődött.Akkor még csak azért mert folyton posztoltam instára képeket, aztán már azért is mert musicallyztam. (Mielőtt valaki írna hogy b*** vagyok mert musicallyzom, elmondom hogy kb egy heten max egy videót posztolok, és azok is lipsyncek.) aztán már szinte mindenért kicikiztek.. Minden közösségi oldalon megtalálták elekzdtek bántani, beszologatni, oltogatni. Nem nagyon törődök vele, mert csomoan mondtak hogy csak feltekenyek, irigyek, tönkre akarnak tenni stb.. De egyre nehezebb és ugy vagyok vele hogy már teljesen nembírom.. Egyre rosszabb. És nemcsak a neten de már az utcán is utánam kiabálnak.Az összes"zaklató" 14-15 éves Mit tegyek?

2017. aug. 28. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Most akkor bu*i vagy?
2017. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

El kéne felejtened a közösségi médiát egy időre.

Az utánad kiabálókat meg nézd levegőnek. Először rosszabb lesz, mert elkanászodnak, aztán idővel (néhány hónap) teljesen leszálnak rólad.

2017. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem vagyok az mert ok nelkul piszkalnak.
2017. aug. 29. 15:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom megprobalom
2017. aug. 29. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!