Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Romeo és Julia olvasonaplo...

Romeo és Julia olvasonaplo kérdésekre kéne a válaszok alul a kérdések nagyon fontos (? )

Figyelt kérdés

1.keres 1 ojan jelenetet amejben a cselekmény hejszinékröl értesülnek :

mejben a szinpadonkivül eseményröl értesülnek :

mejben 1 multbeliseményröl értesülünk :

mejben egy szereplöt leirnak/jelemzés :

2.mijen részekre osztták fel a darabot ? mi a magyarézat1-1uj rész kezdését?

3. párbeszéden kivül találsz e mást a daradon? hol?

4. keres monologot

5. kekora idötartalmat foglal ösze a darab

6. soportosisd a szereplöket min 2 db ( minden szereplö)

7. darab tartalma

8. az iröröl (10db)


2010. máj. 25. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

először is,én nem fogom a házidat megcsinálni,nagyon szép a Rómeó és Júlia,tessék elolvasni!Másodszor,te ugye diszleksziás vagy?Mert még másolni se tudsz helyesen,és az ly-os jééét meg nem ismered.. :,(

szegényke..

nem hiszem,hogy lesz,aki erre megírja neked a válaszokat,de kívánom,csalódj kellemesen..csak nehogy kamu hülyeségeket írjon,te meg beírod,mert nem tudod miről van szó benne.. :S

2010. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kedd re kéne és nincs meg a könyv se és tényleg diszleksziás vagyok és ugyis elolvasom de nemtom ijen csorsan
2010. máj. 25. 20:03
 3/6 A kérdező kommentje:
kérlek segicsetek
2010. máj. 25. 20:04
 4/6 haggyámán ***** válasza:
78%

Tudod miért lett Júlia valójában öngyilkos?

Mert nem kerítés, hanem Capulet. ;Đ

2010. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudom techalot vaol és romeo aszt hote hogy halot és ezért öngyilkos let és mikor felébret julia láta a halot romeot és ezért ö is megölte magát ( az 1. kérdés kel c sak a válasz)
2010. máj. 25. 20:50
 6/6 Ammarilys ***** válasza:
most komolyan,röviden nem tudod elolvasni?feltalálták a netet...amikor ebböl irtam én se itt kerestem a választ,hanem neten keresgéltem :D
2010. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!