Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek bátrabb az...

Hogyan legyek bátrabb az emberekkel szemben és hogyan legyek, , talpraesett"?

Figyelt kérdés

Itthon mindig azt kapom meg mennyire visszahúzódó vagyok, félénk. A szüleim sosem engedtek el sehová. Én ezen változtatni akarok, így sosem leszek életrevaló. Az emberekre alig merek ráköszönni az utcán, félek a világtól. Mit tehetnék, hogy ne ijedjek meg az élettől? Egy ideje járok el otthonról barátnőmmel városba sétálgatni, koncertekre...egy kicsit mintha bátrabb is lennék ettől de olyan zavaros a világ, nem tudom mit hova tegyek és még annyi mindent nem tudok az életről, mit hogyan kell csinálni...Hogyan tudnék ezen változtatni, hogy tájékozottabb legyek és ,,talpraesett?"

14/L



2017. szept. 3. 13:51
 1/1 csatrad ***** válasza:
elobb nolj fel kb 21 eves korodig meg nem szamitasz teljesen kifejlett embernek. biologiailag. ha elobb akarsz agilag felnoni az meg nem normalis.
2017. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!