Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérdés? Hajfelvarrás probléma.

Kérdés? Hajfelvarrás probléma.

Figyelt kérdés
Nem egész két hónapja hajfelvarrásom volt.Az alsó rész teljesen le csúszott.Az is probléma,hogy eleve nem olyan jó minőségű póthajat kaptam.És az is,hogy én göndör hajat kértem,nem hullámosat,mert göndör a hajam.Na most engem hibáztatnak a le csúszásért,és nem akarják vissza tenni.Gondolkodtam,hogy rendőrségen esetleg fel jelenteni,hogy vissza e kaphatnám a pénzem a rossz hajért,és a rossz fel rakásért?

2017. szept. 6. 03:14
 1/1 anonim ***** válasza:
79%
Kaptál blokkot, nyugtát? Mert azzal lehet panaszkodni, de akkor se a rendőrségen, hanem a fogyvédnél. Ha nincs a kezedben semmi, amit sejtek, mert fodrászéknál nem szokás blokkot adni, akkor ihatsz rá hideg vizet. Menj el máshova és tetess fel egy jó minőségű póthajat. Ha jó munkát akarsz, akkor azt meg kell fizetned, ne az olcsó megoldást keresd.
2017. szept. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!