Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Maniakusan kutakodni emberek...

Maniakusan kutakodni emberek után művészetnek vsgy tudománynak minősül?

Figyelt kérdés

2017. szept. 8. 19:02
 1/5 anonim válasza:
100%
Ez igazibol egy rendkívül bonyolult kérdés. Sok brit tudós kutatja és háborúkat is váltott már ki a sok nézeteltérés. Remélem azért hamarosan magtalálják a megoldást.
2017. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves válaszodat csak már szeretném tudni, hogy egy művész vagyok vagy tudos. Sokan mondják hogy egyszerűen csak zseniális de en konkrétan ezt szeretném tudni
2017. szept. 8. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ki után kutakodsz, és milyen célból. Ha a barátod/barátnőd után, akkor mentális betegség. De ha pl régen meghalt híres emberek után, akkor inkább tudomány, mint művészet.
2017. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves válaszod. Szerintem nem vagyok mentális beteg❤
2017. szept. 8. 23:58
 5/5 Mojjo ***** válasza:
@4: Akkor akár körül is írhatnád, hogy pontosan hogyan is kell érteni ezt az emberek után kutakodást. ;)
2017. szept. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!