Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert kell a jó embereknek...

Miert kell a jó embereknek meghalni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 10. 11:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #10, én a fentieket mind pont leszarom.


Majd ha én is annyi pénzt kapok a munkámért, mint a te példaképed, akkor beszélhetünk arról, hogy hogyan költöm el. Addig kuss. Esetleg arról vitatkozhatunk, ki tesz többet a társadalomért, egy énekes vagy egy sebész.


Mellesleg írhattam volna egyszerűen rossz embert, vagy négereket, vagy bármi mást is. Hogy te ezt magadra (vagy a hősödre) veszed, hát, megint csak nem engem minősít.

2017. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Igaz 😊 védjük meg a királyt
2017. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Téged az minősít hogy lepedofilozol egy halott embert amikor szart se tudsz róla.

Ő meg nem csak egy énekes, és estig tudnám sorolni mennyi mindent tett a társadalomért. Az meg hogy ő a fél életét arra tette fel hogy másoknak segítsen nem annak a kérdése hogy mennyi pénzt kap a munkájáért. Mert ő nem csak úgy jótékonykodott hogy átutalt valahova pármilliót hogy fényezze magát.

Ahhoz meg külön gratulálok hogy leszarod, hogy ezek a rágalmak tönkrették egy ember életét.

2017. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Miért, téged talán érdekelt, hogy a szomszédom múlt héten halt meg 36 évesen vastagbélrákban? Nem. Akkor én mit foglalkozzak a te isteneddel? Mitől több ő mint bárki más? Ja, mert a te kedvenced! Ó, bocsi.
2017. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem mivel nem tudtam róla. De ha valahonnan róla, hogy ilyen történt akkor érdekelne és nagyon sajnálnám őt is és a szeretteit is. De mondjuk semmiképp sem ócsárolnám, mert hallottam róla egy pletykát.

Amúgy meg nem az istenem, nem is a példaképem de még csak nem is a kedvencem.

És szerintem sok mindenben több ő mint sok más ember, mint pl.: én aki még az egyetemet se fejezte be.

Mondjuk hogy a fél világ gyászolta amikor meghalt, vagy hogy sorra döntögette a rekordokat, vagy hogy mennyi újítást hozott a zenébe, mennyi mindent köszönhet neki a zeneipar, a tánc a filmipar, vagy hogy mindenhonnan úgy akart elmenni hogy segített valamit, hogy mennyi szenvedést kellet elviselnie egészen kiskorától kezdve blablabla. Ezeket hány ember mondhatja még el magáról?

2017. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Pár milliárd?
2017. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen most hogy mondod tényleg szinte mindenki bekerül a Guiness Rekordok könyvébe mint Minden Idők Legsikeresebb Szórakoztató Művésze , vagy a legnagyobb nézőközönséget csalja a tv elé a fellépésével. Ja nem. Az ő albuma minden idők legnagyobb példányszámban eladott albuma a mai napig, senki nem zsebelt be egy este alatt 5 Grammyt és még mindig a Bad minden idők legsikeresebb koncerturnéja, senki nem volt akkora forradalmi mérföldkő a popzenében mint ő, és előtte egy négernek sem sugározta a klippjeit az MTV stb stb stb.


És arról se tudok hogy minden harmadik ember alapítványt alapít Gyógyítsuk meg a világot névvel és ezenkívül 39 jótékonysági szervezetet támogat, a békéről, a szeretetről a föld jobbátételéről énekel, és ha elutazik akkor nem a hotel az első amit megnéz, hanem a legközelebbi gyermekkórház, ahonnan nem megy el addig amíg nem javít a körülményeken.


És olyat se ismerek, aki már 5 évesen napi 5-6 órát gyakorolt, az apja alaposan megverte ha valamit elrontott, csúfolta, bántotta, sztriptízbárba léptette fel éjszakánként az 5 éves kisfiút amíg a többi gyerek kint az utcán játszott. Elvették a gyerekkorát, belegondolni is fáj milyen nyomokat hagy ez egy ember lelkében. És tudom hogy van akinek ennél sokkal rosszabb, és ő is tudta mert már kiskorában is sírva nézte a tv-ben és megfogadta hogy segíteni fog az ilyen gyerekeken és ehhez egész életében hű maradt.

2017. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Jól van, jól van, nyugi. Felőlem lehet ő minden idők legeslegeslegnagyobb mindene is. Nem mérvadó. Hidegen hagy.


Hogy ki hány alapítványt támogat? Hidd el,más is ezt tenné, ha lenne rá módja. Ne ezzel mérjük már, mekkora ember valaki!


Azt viszont sajnos nem látod, hogy más is szenved . Van pár milliárd ember a világon, akinek nem jut étel. Ja, igaz, nem tudnak énekelni. Lehet, hogy apu nem pofozza fel őket, ha rosszul lépnek táncikálás közben, viszont lebombázzák a házukat, kiirtják a családjukat. Oké, tudom, nem adakoznak.


Viszont itt be is fejezem a veled történő kommunikációt, fanatikusokkal nincs értelme vitával próbálkozni.

2017. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt se mondtam hogy ő minden idők legeslegeslegnagyobb mindene is.

Az alapítványhoz másoknak is van módja méhse teszik, és nem nem tenné mindenki és mondom hogy nem csak ebben mérjük sok mást is tett ő még.

És de látom hogy más is szenved pontosan ezt magyarázom én is és jobban sajnálom őket Michaelnél is. Én csak azt mondom hogy MJ is sajnálta őket, és sokat tett is értük és ő is egész életében erről magyarázott, énekelt.

És még mindig nem vagyok fanatikus csak felidegesítettél na :DD

Amiben viszont végre egyetértünk hogy ez a beszélgetés nem vezet sehova.

Úgyhogy minden jót!

2017. szept. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!