Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » E kifejezés jelentése:valaki...

E kifejezés jelentése:valaki elveszi a másik tulajdonát pusztán az erősebb jogán. (? )

Figyelt kérdés
6.-os Mf-ben van ;-; ez egy rejtvény,a pál utcai fiúkhoz kötődik . Az utolsó betű pedig a 'D' valaki segítsen pls :D előre is köszönöm a válaszokat

2017. szept. 10. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Nehéz is ha nem olvastad: einstand

[link]

2017. szept. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de már régen, köszönöm szépen:D
2017. szept. 10. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
A nyelvtan mf-ben is vannak "érdekes" dolgok. Például a tulajdonnevek nagy kezdőbetűi...
2017. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miért kell kioktatni? Tisztában vagyok vele,gyorsan írtam
2017. szept. 10. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kioktatásnak szántam, csupán észrevételnek...
2017. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neked sincs jobb dolgod minthogy másoknak osszad az észt,egy rohadt kisbetű miatt.Grat.
2017. szept. 10. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert ha mi -felnőttek- nem figyelünk ezekre a dolgokra, a gyerekeink/unokáink így fogják megtanulni. Gondolom, Te sem vagy megelégedve a "mai fiatalok" nagy részére jellemző pongyola stílussal, kétségbeejtő helyesírással?

Más: miért "osztanám az észt"? Írtad hogy tudod, csak siettél.

2017. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!