Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ezt történt...

Mit tegyek ha ezt történt velem az iskolában?

Figyelt kérdés
A tanár leakarta vetetni a a fényre sötétedő napszemüvegemet mert idegesítette. És ezért felvitt az igazgatóhoz.

#szemüveg #jog #tanár #iskola #igazgató #biciklisszeüveg #jogomban
2017. szept. 18. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Kérj bocsánatot tőle, és máskor ne viselj napszemüveget az órán, mert nem illik.
2017. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Az iskolában ne használj napszemüveget, mert fölösleges, a tanárnak igaza van!
2017. szept. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha adottság vagy betegség indokolja az ilyen szemüveg állandó viselését, akkor kérd meg szülődet, hogy ezt udvariasan, írásban tudassa az iskolával.

Egyébként illetlenség. Én ha napszemüveget viselek, mindig leveszem, ha valakivel kommunikálok (szólok valakihez, szól valaki hozzám, beszélgetünk.)

A szemkontaktus fontos az iskolában is.

2017. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs semmilyen egészségügyi okod a viselésére, akkor órára illik levenni. 45 percet csak kibírsz úgy, hogy nem viseled.

Máskor meg inkább akkor viseld, amikor szünet van, vagy olyan tanárnál, akit nem zavar, ha napszemüveg van rajtad (bár zárt helyiségben nincs sok értelme a napszemüvegnek).

2017. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert illetlenség azért szól érte . Nekem amiatt nem szoltak sohase mivel távolra rossz a szemem és fény érzékeny , emiatt van fényre sötétedő rendes szemüvegem . Tudják a tanáraim , hogy e-nélkül nem látok kb semmit se , és nagyon zavar a nap fénye meg a neon lámpa fénye és erről nem én teherek .
2017. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!