Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a hangom? Mondanátok...

Milyen a hangom? Mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

(bocsi mindenkitől, de igazábol nem az én hangom..(csak igy többen elolvassák sztem) a legjobb barátnőmé, szerintem elég jó, ő meg nem hisz nekem. Nem énekel angyon, csak nekem énis neki:-)

Nektek mi a véleményetek róla? Kicsit részletesen ha lehet...(járjon- e tanárhoz, fejlessze-e, magasabban, mélyebben énekeljen...blablabla) ( am sztem a mély hangokkal van baja( egy kicsi))de ezt hallani fogjátok

(ja és a rezgés a végén a telefonom:) ) (tudom, sok a zárójel)

http://www.youtube.com/watch?v=DVgZuecdTUE


2010. máj. 27. 20:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja .. és hogy nem hamis-e
2010. máj. 27. 20:46
 2/17 A kérdező kommentje:
még valami itt be volt rekedve, szal ennél kicsit kisztább a hangja, meg van jobb felvétel is csak az nincs nálam
2010. máj. 27. 20:50
 3/17 anonim ***** válasza:
hamis,kell meg neki egy kis gyakorlas de hamis
2010. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Váékonyka,hamis,csúszkál,nem nyitja ki a száját.

Képzéssel lehet belőle valami,de tucat.

2010. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
sok mindenkinek ilyen
2010. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor:

HAMIS!!

Nem énekli ki a hangokat és vékony és elég sok helyen elcsúszik.És van ahol nagyon megnyomja a hangot (pl az elején) és hirtelen esik vissza.

Alapjában véve lehet valamit hallani benne,de tényleg ilyen tucat hang..szépnek szép..csakhát.

Én nem megbántani szeretnélek meg elvenni a kedvet!

CSAK! nem álltatni.

Ha elmész (vagyis a barátnőd) énektanárhoz akkor valószinű,hogy szebb lesz a hangod bár ha nem ezzel akar foglalkozni akkor nem sok értelme van,dehát egy próbát megért,veszteni meg pénzt meg időt tudsz csak.

Ha szebben megpróbálnád kiengedni a hangod akkor jobb lenne és NYISD KI a szád,lehet hallani,nem énekled ki teljesen.És ne válts ilyen nagy hangokat.Vagyis barátnőd.

2010. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Tucathang.

Énekből nem fog megélni.

2010. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
Te jó ég ez egyszerűen gyönyörű szám pedig nem vagyok pop-rajongó... ebbe beleszerettem!!!
2010. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nem rosszból - én se tudok énekelni- de ebből nem lesz semmi...
2010. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20:54-ES 1etértek :)
2010. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!