Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autószerelő szeretnék lenni...

Autószerelő szeretnék lenni mert imádom az autókat de nem tudom hogy hogy keres van e jövője?

Figyelt kérdés
Sziasztok 8.-ba járok és most van az az időszak hogy elkéne döntsem hogy mi szeretnék lenni elég jól tanulok ilyen 4es 5 ös vagyok de engem nem érdekel az informatika sem az ilyen ülök az irodában és semmit nem csinálok egész nap munka engem az autók motorok érdekelnek a hangjuk az olaj a csavarok ilyenek apám hütő és mosógép szerelő de ő kb ilyen ezermester mert ha autót hoznak megjavítja ha motort azt is ha mikrót azt is de engem a hütő mosógép nem annyira érdekel engem inkább az autók bátyám informatikára ment és már 19 éves és még mindég tanul és szenved az iskolávan ezt én nem szeretném én szerelni szeretnék és hallottam olyanokat hogy ha nem szeretnem nem leszek sikeres ha szeretem akkor az leszek és én nem úgy járnák iskolába mint nagyon sokan hogy hülyevagyok és akkor már egyből autószerelő hanem és szeretni fogom a szakmám na de akkor ezek lennének a kérdéseim hogy: Egy alkalmazott mennyit keres? Egy főnök mennyit keres? És hogy van e jövője az autószerelésnek?

2017. okt. 1. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg autók vannak, addig szerelőkre is szükség van. A keresetet nem tudom.
2017. okt. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Amíg autók vannak, addig szerelőkre is szükség van."

No, azért ez eléggé derűlátó megközelítés. A nagybátyám órásmester volt. Óriási szerencséjére pont nyugdíjba ment, mire amúgy is visszaadhatta az iparengedélyét, mert a kutya se vitt már óráshoz az óráját. Az utolsó évben így is jóformán csak elemet cserélt az órákban.

Egy barátom Tv szerelő. Tele van a műhelye, meg a raktára nála hagyott készülékekkel. Odavitte a pógár, de mikor meghallotta, mennyi az alkatrész, hazavinni már nem volt kedve, inkább vett egy újat.

Autóból ugyan nem vesz lépten-nyomon újat az ember, de a fogyasztói társadalom nyomása miatt a világ ebbe az irányba halad. Senki sem tudja megjósolni, mi lesz 25 év múlva.

2017. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Inkább az a durva, hogy ezt a kérdést szinte egy mondatban írtad le... :D
2017. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!