Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vonattal el lehet jutni...

Angyalosy Gedeon kérdése:

Vonattal el lehet jutni Törökországba?

Figyelt kérdés
Bármilyen Török városba el lehet jutni vonattal?

2017. okt. 2. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2017. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2017. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A [link] is alkalmas a vonat tervezésre.


Például, 2017. október 4-én Celldömölkről Izmirbe: [link]

Az első útjavaslat részletezve: [link]

2017. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mehetsz több irányban is, vagy Budapest-Bukarest-Isztambul, vagy Budapest-Belgrád-Isztambul, vagy Budapest-Szófia-Isztambul. Viszont a Bukarest-Isztambul és a Belgrád-Isztambul vonalakon csak nyáron járnak vonatok, így most csak Szofián keresztül tudsz menni.

Én ha nem repülők, akkor busszal szoktam jönni, vonatok sokszor órákat tudnak késni, buszból több van, egyszerűbb az átszállás. Ha a határon nincs semmi gond akkor 22-23 óra alatt meg is van a táv egy átszálással együtt. A legegyszerűbb Budapestről Szófiába (Adra tur, Eurolines, Ecolines, Group ee) onnan pedig egy másik busszal tovább Isztambulba (legolcsóbb az Alpar turizm, ha nem ők akkor Metro, Istanbul Seyahat, Has Turizm etc).

Ha viszont mindenképpen vonattal akarsz menni, akkor ajánlom, hogy vegyél egy balkan flexi pass-t, elég jó áru vasúti bérlet a Balkán orszagaiba.

A vonatok Isztambul Halkali állomására érkeznek és indulnak ami elég messze van a belvárostól, viszont szokott lenni ingyenes transzfer a központba,

Üdv Isztambulból

2017. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El lehet jutni, csak amióta a klasszikus Orient expressz, meg a Balkán expressz nem Budapestig jár, meglehetősen macerás a dolog.
2017. okt. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!