Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Főgáz Tartozás! Több mint 60...

Főgáz Tartozás! Több mint 60 napos tartozásom van a főgáz felé mikor várhatom a kikapcsolást kb? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma beszéltem az ügyintézővel. Azt mondta még nincs elindítva a kikapcsolási értesítő csak 1 fizetési felszólítást kaptam. Azt mondta az ügyintéző, hogy hamarosan fognak küldeni egy újabb levelet amiben 14 nap lesz meghatározva a fizetésre ha akkor sem tudom befizetni utána már a tigáz küldi a kikapcsolási értesítőt a kikapcsolás dátumával.Kérdésem az lenne mennyi idő mire a főgáz reagál és mi az a dátum amit legkorábban megjelöl kikapcsolásra? Mikor már a főgázhoz került az ügy még akkor is van lehetőségem rendezni? november elején tudom rendezni addig kikapcsolnak szerintetek?
2017. okt. 3. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyenlőre meg sem kaptad a felszólítást, onnan számítva lesz még 2 heted, amíg várnak, kb. ugyanannyi fog eltelni, mire kiküldik az értesítőt a kikapcsolásról, és az általában egy héttel későbbi időpont (de lehet akár kettő is). Szerintem ha november elején rendezed a tartozásodat elkerülheted a kikapcsolást. Ha csak azután tudsz fizetni, amikor már megjött a kikapcsolási értesítő mindenképpen az irodájukban fizesd be ne csekken, vagy átutalással, mert esetleg lehet csúszás a feldolgozásban és nem állítják le a kikapcsolást.
2017. okt. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2017. okt. 3. 16:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma megérkezett a levél de még nincs benne a kikapcsolás ez még a főgáztól jött hogy 16_ig rendezzem tartozásom ha utána nem rendezem átadják az ügyett a tigáznak és ők küldik a kikapcsolásról a levelet. A főgáz online ügyfélszolgálatán azt láttom hogy annyi szerepel nálam a kizárás folyamatban. Amíg nem küldik a kikapcsolási értesítöt addig nem kapcsolják ki novemberig várnak? Beszéljek a tigázzal hogy akkor tudom rendezni?
2017. okt. 10. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!