Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha valami olyat...

Mit tegyek, ha valami olyat terjesztenek ami nagyon durva es nem igaz?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok es ekozben az iskolaban azt terjesztik rolam hogy majdnem lefekudtem egy osztalytarsammal mikor atmentem hozzajuk. Ez egyaltalan nem igaz viszont mar nem ez az elso hogy terjesztenek rolam valamit.. nagyon faj es mar elegem van mindenkibol. Ha meg tagadom akkor egyre jobban terjesztik.. mit kene tennem?:(

#iskola #pletyka #enyhe depresszio
2017. okt. 3. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Hadd meséljek egy történetet.


Évekkel ezelőtt, középiskolás koromban meglátott engem egy általános iskolai osztálytársam a buszon az anyámmal utazni. Később a barátomnak ezt úgy mesélte el, hogy szekálnak engem a suliban, és ezért behívtam az anyámat. Ezt a barátomtól hallottam vissza. Már nem tudom, mit reagáltam erre, de a vicc az, hogy valóban szekáltak az iskolában, de erről nem beszéltem akkoriban senkinek se. Olyat találtak ki rólam, ami félig igaz volt! Az a része nem volt igaz, hogy behívtam anyámat a suliba, mert más miatt utaztam vele együtt a buszon.


A kérdésre válaszolva: ha szóba kerül a téma, tagadd le, hogy csináltál ilyet. De ne hajtogasd folyton, hogy ilyen meg olyan ártatlan vagy, mert félreérthetik. Előbb-utóbb úgyis lecsitulnak a pletykafészkek...

2017. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!