Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy azt álmodtam,...

Mit jelent, hogy azt álmodtam, hogy az égből lezuhanva durván a földbe érkeztem?

Figyelt kérdés

Eddig az jött le, hogy ez valamilyen problémára utal, és ez tényleg így van.

Mostanában a barátnőmmel rengeteget veszekszünk, és sajnos nagyon sokszor kerülünk olyan helyzetbe, hogy majdnem szakítunk.

Én okoztam ezt a hibát, és már nagyon nagyon bánom, de ő igazából egyáltalán nem is bocsájt meg.

Mármint szeret, de most elvesztette a bizalmát bennem.

Ezt próbálom korrigálni, de nagyon nagyon nehezen megy.:(

Az álomról bővebben:

Egy repülőből löktek ki emlékeim szerint, és hallottam, hogy valaki rám üvölt, hogy ejtőernyő nélkül ugrottál ki! Én pedig mondtam, hogy tudom, és egy szántóföldes helyre zuhantam, túléltem, és nem fájt. A többire nem emlékszem.

Pontosabban akkor mit is jelent ez az álom?


2017. okt. 8. 16:58
 1/1 te nekem ne válasza:
Ez szntem nem a kapcsolatod okozza,tudom mindenki azt mondja,hogy a stressz meg a flusztráltság,de ez nem az álmonsban nyilvánul meg.Tusom sokan ezt mondják,de én nem hiszek ezekben. Mindenkivel előfordult már minimum 1 szer hogy ilyet álmodott,ilyenkor a pontos történés az,hogy egy magas sziklán állsz vagy akár egy repülőépen és egyszercsak elkezdesz zuhanni. Hirtelen földbe csapódsz és ilyenkor felriadsz álmodból. Nekem ilyen álmom akkor volt amikor éppenhogy elaludtam talán öt percet aludhattam és ilyet álmodtam.
2017. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!