Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szinkronizálják ujra a...

Tamás2000112 kérdése:

Miért szinkronizálják ujra a filmeket? és a +12-eket?

Figyelt kérdés

azt vettem észre hogy +16-os filmeket +12-re átirták ugye ujraszinkronozták hogy a fiatalabb kategoriai nézhesse de minek? érje meg szerintem azt a kort meg a jó filmet szétb*sszák szerintem nem ugyan azt az élményt adja vissza

de az istenek a fejükre estek azt most nézem és azt is átszinkronozták amiben 1 trágár szó sincs minek? nézem de inkább elkapcsolnék nem adja vissza azt az élményt amit a rendes szinkronnal



#film #miért?szinkrozzák
2017. okt. 8. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem csak a korhatárral való játékról van szó. Adott szinkron és vetítési jog adott csatorna tulajdonában van és nem fogja másnak átadni. Ha más is le akarja adni akkor az egyik lehetséges módja ha megveszi magának és csináltat hozzá szinkront. Van olyan sorozat ami 3 különböző csatornán futva 3 különböző címet és szinkront is kapott, mert így tudták megoldani a vetítését.
2017. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!