Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-34 év közötti független...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marsosem kérdése:

25-34 év közötti független vékony nagymellű ( min.95/E) partnert keresek, hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
Üdv! Egyedülálló 25-34 év közötti független, nemdohányzó, romantikus/bújós, nem netfüggő, vékony nagy mellbőséggel rendelkező (min.95/E) társat keresek, lehetőleg ne legyen még gyerkőce, de mindenképpen akarjon. Ilyen partnert keresek, aki tud kérem segitsen hogy hol tudnék ilyet találni? 32/f

#mell #95/E
2015. aug. 17. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Alig szűkítetted le a kört :D Nem itt fogsz találni ilyen nőt de én szurkolok!
2015. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt vágod, hogy a 95/E-ből a "95" a mell alatti körméretet jelenti? Ez esetben a csajnak olyan széles háta van, hogy egy Boeing le tudna szállni rajta, magyarul egy ilyen csaj nem lehet vékony! Akkor már inkább 70/G vagy ilyesmi lenne a célcsoport, de ilyet max. nagyítóval fogsz találni, és azt is párkapcsolatban.
2015. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Scav ***** válasza:
Nem netfüggő és neten keresed? :D Menni kell szórakozóhelyekre, tánccsoportba (pl. salsa).
2015. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy férfi vékony, nagymellű nőt keres akkor szurkolnak neki. Ha pedig egy nő jóképű, vastag pénztárcájú férfit szeretne, akkor megkövezik. :D
2015. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Hidd el, Salsázni nem mennek a jó nők, csak szólok...
2015. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat! Aranyosak vagytok! Nem vagyok gyakorlott netes társkereső, de gondoltam elsütöm itt ezt a kérdést, örülök hogy nincs negativ komment! Nem tudom kitől örököltem hogy belém van kódolva a nagy mell elnézést érte:) Köszönöm a toleranciátokat... Manapság nehéz igazi partnert találni. Főleg még paraméterekkel pláne, de sosem adom fel! Üdv!
2015. aug. 17. 13:34
 7/16 anonim ***** válasza:
A mesében találsz ilyet, nem itt...:D
2015. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Az a kérdés, hogy te mit tudsz nyújtani neki!

Ugyanez a kérdésem annak a nőnek is, aki vastag pénztárcájú és jóképű férfit keres. Itt vagyok, de nekem se felel meg akárki, márpedig a legtöbb ilyen nő elvérzik az én elvárásaimon. Én nem a nagy melleket, hanem egy erős gerincet várok el...

2015. aug. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen lányt ismerek és nincs barátja, jó anyagi helyzetben is van. Úgy olvasom, hogy nem írtad és szerintem nem gond: nagy karvaly orra van, arcán egy bibircsók és engem inkább a Kádár lapát füle idegesít, mert elárulja, hogy tanyárul jöttem. De a többi stimt, írj levelet, megadom a számát.
2015. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"vékony nagy mellbőséggel rendelkező (min.95/E) társat keresek"


A 95 a hát körméretét jelenti. Ezek szerint én a hetvenemmel cingár vagyok (most örülök is nagyon :) ), Neked pedig kb. a Liptai Klaudia alkatú nők kellenek. :) Hozzá képest tényleg cingár vagyok :D

2015. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!