Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon lehangolt...

Mit tegyek? Nagyon lehangolt és depressziós vagyok.

Figyelt kérdés

Röviden az, hogy van egy lány akit irtózatosan szeretek 10 hónapja ismerjük egymást, és nem engedték a szülei h találkozzunk, amibe nagyon sokáig szenvedtem, és most titokban találkozunk amikor tudunk, és most meg már egyre jobban lesz*r alig beszélünk, meg neki egy játék fontosabb mint én, talált még egy fiút régebben, angol versenyről ismerték meg egymást, és elég jóba lettek, most tudom meg amúgy, és elég régóta beszélnek, nekem meg azt mondta hogy nem beszél senkivel, csak úgy mondom. Már 2x megcsalt, nagyon nehéz volt amikor most utoljára megbíztam benne, és azzal a fiúval lolozik, sokkal több időt tölt el vele mint velem, és le se sz*r.. Hozzáteszem, mindenki utál, és egy rendes barátom sincs. Nem sajnáltatásból mondom, de nem tudok mit tenni már. Lehet hülyén hangzik, és nem kellett volna ilyet tennem de megvágtam magam néhányszor, itt sírok már és reszketek folyamatosan mindennap, aludni sem tudok..


Egyszerűen nem tudom mit csináljak, most is sírok..

Ráadásul az a fiú is most elkezdett kioltani, hogy mekkora szánalmas vagyok, mert vitáztam a barátnőmmel, meg ilyenek.. és vele jártam pedig edzésre, akkor most már edzésre se kell mennem ez az, már mindenki utál..


Anyuméknak meg nem szoktam erről beszélni, sőt nem is szeretnék, csak hülyének nézne, mert teljesen más énemet látta eddig, és csak vitatkoznánk..


Megakarok halni... tudom ilyen fiatalon nem nagyon kellene.. és azzal is tisztában vagyok, hogy más ember ennél sokkal rosszabbat élt ált és még is kibírja, de akkor is, én érzelmes ember vagyok, és nem ilyenekre születtem, én az ilyet nem bírom..


Ráadásul még azt is megkaptam, hogy mekkora f**z vagyok, hogy merek gondolkodni a szuicid hajlamokról meg ilyenek..

Már kajak nem tudom mit csináljak..

Vagdosni soha nem vagdostam magam és úgy voltam vele, hogy nem is fogom de még is eljutottam odáig...


Bocsi a hosszú szövegért. Remélem azért valakit érdekelt.

15/F



2017. okt. 13. 18:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem vagyok benne a dolgokban , de megpróbálok segíteni vagy valami hasonlót . Vágni magad fölösleges , arról szokj le , semmi értelme . Nem fog senki sem szeretni tőle vagy utálni és pontosan ez a problémád (ahogy leszűrtem) . Kevés a barátod és a barátnődet nem érdekled . Ha a barátnődet nem érdekled és megcsal , akkor egyáltalán miért foglalkozol vele ? Ez így nem szeretet . Nem azért , de ha a barátnőm már 2x megcsalt volna , akkor nem nagyon foglalkoznék vele . Meg kell tanuld leszarni . Én alapból egy nyugodt természetű ember vagyok és elég sok minden nem érdekel engem , úgyhogy könnyen beszélek , de szard le te is azt a lányt , márha megérdemli . Amúgy meg mit számít az ,hogy van-e barátnőd ? Barátok maguktól nem fognak jönni , nekem sincs olyan sok barátom , de aki van , azzal kölcsönösen megbecsüljük egymást . Barátok jönnek , ha eljön az idő , 9. osztály fölé már értelmesebbek lesznek a többiek is , könnyen lehet barátkozni / beszélgetni . A végén pedig megjegyezném , hogy csináld azt , ami jól esik . Persze tekints előre , hogy a jövőben is érvényesülj ( tanulj , vagy csináld azt , amiben látsz jövőt ) . Jó , ha valakivel meg tudod beszélni , ha bajod van , a sírás is természetes és egészséges , ellentétben a vágdosással . Ha azt akarod , hogy vége legyen ennek az állapotnak , higyj benne . Ne tegyél olyat , amit később megbánhatsz , ha normális hangulatban leszel. A vágdosás maradandó nyomokat is okozhat , fertőzésekről , betegségekről nem is beszélve (nem értek hozzá , de egyértelmű :D ). Amúgy is , senkit nem érdekelnek a depressziós emberek . Egy emberélet rettentően rövid , az átlag emberek nem fogják az időjüket a depressziós emberek megértésére , elfogadására ,,fecsérelni" . Légy ,,önmagad" és előbb-utóbb lesz(nek) valakik az életedben . Remélem segítettem , hogy jobban belegondolj a dolgokba . Ha bármi van , amiről úgy gondolod ,hogy segíthetek , írd le . Szevasz ! :D
2017. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, biztatást, és azt is, hogy időt szántál rám. Egy a gond, hogy én nagyon érzelmes vagyok és nagyon tudok szeretni, viszont

amikor meg szakítani szeretnék akkor állandóan jön azzal, hogy szeret és akkor meg már foglalkozik velem, de máskor meg nem, és nagyon rossz érzés, hogy ő se szeret.. akit a legjobban szeretek..


És tudom a barátok jönnek maguktól, nem azzal a van a bajom.. Hanem, hogy sokan utálnak, de nem értem mire fel..

amikor nem is ártottam nekik semmit

2017. okt. 13. 19:50
 3/4 anonim válasza:

Most akkor nem is a barátok , hanem az a lány a felelős a depressziód miatt ? Beszéld meg vele a dolgot . Párkapcsolatoknál a kommunikáció a legfontosabb . Külsősként én sem tudok tanácsokat adni , csak bíztatni , de mindenről magad döntesz .

Bocsi , előbb rossz helyre írtam .

2017. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
így nem tudom megmondani , hogy miért utálhatnak ... Lehet a stílusod , személyiséged stb ... Igazából az is ok lehet , hogy depressziós vagy . Ha látványosan vagy lehangolt és depressziós , azt az emberek nem szeretik . Nagyon idegesítő tud lenni . Légy egy kicsivel életvidámabb , élvezhetőbb lesz a társaságod . Ha már minden kötelességed meg kell csináld , miért ne tennéd boldogan ? A személyiséged viszont lehet azért , mert kötekedsz vagy talán hazudsz , nem tudom . Nem ismerlek , nincs ahogy kitaláljam , viszont ha tényleg idegesítő vagy egy konkrét ok miatt , akkor változtass rajta . Ez nem arról szól , hogy nem magadat adod . Azt megjegyezném , hogyha valamit hülyeségnek találsz , amit írtam vagy gyerekesnek , az nem azért van mert lenézlek . Értelmes emberként tekintek rád , talán megoldás születik a problémádra .
2017. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!