Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetünk? Most vezetik be...

Mit tehetünk? Most vezetik be a szennyvizet és nekünk még részletekbe sincs pénzük, hogy ezt is fizessük?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
vagy kölcsön, vagy hitel De ha faluban vagy községben laksz vagy csak egyszrűen jó viszonyban vagy a polgármesterrel megkérheted hogy fizessék ki az önkormányzat pénzéből...meglehet oldni biztos forrásból tudom:) szar helyzet van mostanában:( sok sikert
2010. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Netre telik?
2010. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
anyuról, van szó,neki nem telik netre,miért kell gunyolódni azon aki bajban van?
2010. máj. 29. 15:28
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok! hát nemkéne ilyenekkel gúnyolódni mert még teis lehetsz ilyen helyzetben. Szerintem próbáld meg az önkormányzatot, talán tudnak segíteni. nállunk is most fogják csinálni és 2 éve vonják a csatornára a pénzt asszem havi 2-3 ezret, de ez a te esetedben sajnos nem megondható:( nagyon remélem sikerül megoldanotok szebb jövőt!
2010. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves vagy
2010. máj. 30. 15:17
 6/7 anonim válasza:

"Bevezetik a szennyvizet" :D

Ezt már egy standup-ban is hallottam.


(Bocsi, de viccesen hangzik)

2010. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát itt igy mondják
2010. júl. 25. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!