Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodhattam ilyet?

Miért álmodhattam ilyet?

Figyelt kérdés

Régebben álmodtam, de valamiért annyira bennem ragadt az az érzés ami akkor elárasztott közben, és utána, hogy nem tudom elfeledni.


Az álmomba anyukámmal és két testvéremmel vagyok, az egyik babakocsiban van a másik közvetlen a babakocsi mellett. Apukám nincs velünk valamiért. A városban sétálunk, sokan vannak, mindenhol mozgolódás. Egyszer csak egy kirakatok megakad a szemem és oda sétálok hozzá. Csak feketeséget láttam, nem is értettem miért tűnt olyan érdekfeszítőnek, így visszafordítom a fejem a szüleim irányába.. azonban, nincsenek sehol, sőt a többi ember is eltűnt. Az álmomba úgy éreztem mintha összeroppantam volna legbelül, és igazán mélyről jövően kezdtem sírni, és kiabálni a Testvéreim nevét. Ezután felkeltem, könnyes szemekkel, és vissza se mertem aludni. Örültem, hogy nem történt meg. Valakivel hasonló? Esetleg tipp, hogy miért álmodhattam ilyet?



2017. okt. 25. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hiszem ,hogy ilyen történhet nyugi. :D


Álmod oka valószínűleg egy belső félelem, tudat alatt, aminek a családod elvesztéséhez, elveszítéséhez van köze.

Tölts minél több időt a családoddal, vagy beszélj róla anyukáddal, hogy ez csak egy rémálom volt.

Próbáld törölni a nyomasztó dolgokat a mindennapjaidból, hogy megoldódhasson a dolog. Ha többször fordulna még elő ilyen, írj privit nyugodtan.

2017. dec. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!