Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tartósan beteg, fogyatékos...

Tartósan beteg, fogyatékos gyermek jogosult étkeztetéssel kapcsolatban valamilyen kedvezményre?

Figyelt kérdés

Egy fogyatékkal élő személy (Down kor)- jogosult ilyesmire?

Nappali intézménybe dolgozik, foglalkoztatják, és ott ebédel minden nap. És szerintem nagyon nagy lehúzás történik az ebéddel. Erre lennék kíváncsi hogy ez jogszerű e.

Pontosan nem tudom miket kell ilyenkor figyelembe venni, de aki tudja és válaszolna annak megköszönném. :)



2017. okt. 25. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt lehet tudni hány éves ? Mert attól is függ .
2017. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

27 éves és 80%-ban sérült. Legalábbis ezt állapították meg ami egy relatív szám szerintem.

Ezt elfelejtettem, bocsánat.

2017. okt. 25. 19:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve ahol "dolgozik" , ott beteg gyermekeket foglalkoztatnak. Szóval azért gondolom hogy eleve az alapítványnak kéne rendelkeznie olyan támogatottsággal, az állam részéről.
2017. okt. 25. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs de 28 évesen nem tartós beteg gyermek ,hanem valószínűleg rokkant nem ? Esetleg rehabilitációs ellátásban részesül. Így már nem tudom mi a jogszabály. Étkezési kedvezményt kaptam én is a gyermekre ,de iskolába járt akkor . Talán szociális étkeztetés amire jogosult lehet.
2017. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!