Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GSM-ben kiadják nekem a telefont?

GSM-ben kiadják nekem a telefont?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és szeretnék venni már egy telefont, ki is néztem, meg is van az ára, már csak azt szeretném tudni megvehetem e?(Szülők nem foglalkoznak velem szóval nem is csinálnak semmi hozzá kötődőt)

Szóval kiadják e nekem?

(Nem egy drága darab)


2017. okt. 28. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy eladjak. Nem korhoz kotott a vasarlasa.
2017. okt. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 14 vagyok, és egy hasonló kisboltban akartam egy JBL-t venni (20000 forint), és a Ptk-ra hivatkozva nem adták ki, miszerint 18 alatt csak a mindennapi életben megszokott szerződéseket köthetsz (vásárolhatsz), és az ő belátásuk alapján a 20ezer forint ennél több. Gondolom ennél többért szeretnél vásárolni telefont. Minden esetre próbáld meg, csak elmeséltem a saját tapasztalatomat. Sok szerencsét.

2017. okt. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!