Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akit rúgtak már ki munkából,...

Akit rúgtak már ki munkából, miért és hogyan történt?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Férfi vagy nő?

2017. nov. 1. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam annyi volt, hogy ettem az asztalomnál a hamburgeremet, pár falat volt már csak, a főnök odament valamit mondani, majd valamiért kicsúszott a számon indulatosan az a mondat, hogy "Hát hadd nyeljem már le b a zmeg!!". És azon a percen kirúgott.
2017. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Én rendszergazda voltam egy suliban, a főnök (az iskolaigazgató) többször szólt, hogy pontosabban járjak be, majd mondtam neki, hogy "Ez nem kórház, én meg nem vagyok szívsebész, hogy másodpreceken múljanak dolgok, hanem csak egy szar általános iskola, ahol felrakok két Windowst azt' le van szarva az egész.". Erre rendkívül felkapta a vizet, erővel berángatott a titkárságra, majd ő maga kereste ki a szerződésemet és a szemem előtt tépte szét.
2017. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Egy ismerősömet vezető sales poziból rúgták ki sok év után. Mert pletykákat terjesztett, meg szidta a céget az ügyfeleknek. Az infó visszajutott a főnök fülébe...


Aztán egy meetingen felkérdezte mi volt ez, majd azt mondta ha nem ír alá egy nagyon szigorú titoktartásit akkor viszlát.

Azt mondta nem... és kirúgta a főnök.

2017. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem fizettek ki 2 guriga munkaköltséget, amit már kiszámláztam, lekönyveltek, majd közölték, h ingyért még dolgozhatok náluk. Cserébe nem mentem be. Gond volt a cégnél, de nem akartak még mindig fizetni, én meg nem akartam megoldani. Azóta csődbe mentek a munkám nélkül. Ennyi.
2017. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első kettő azért elég hihetetlen.


Az elsőnél szabályellenes volt a "kirúgás", ha nem próbaidő alatt történt.


A második szintén szabályellenes, mert olyan nincs, hogy egy megállapodást összetépünk és úgy végeljük le a jogviszonyt. Nem gondolom, hogy egy iskolában ilyet megcsinálnak...


:)

2017. nov. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Én egyszer végre arra lennék kíváncsi, hogy aki kirúgta a munkáltatóját, az miért és hogyan csinálta? Volt következménye (pereskedés)?
2017. nov. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Kb. 7 éve egy vegyipari üzemben melóztam, a főnök egy surmó paraszt volt szinte első perctől, majd az egyik reggel amikor bejött ordibált meg minden, majd elmondta hogy "Bsszátok meg unom már ezeket a pofákat, szerintem most azonnal ki vagytok rúgva stb...". 8:00-kor kezdődött a termelés, 8:01-re az egész csapatot szélnek eresztette, csak azért, mert bal lábbal kelt fel. Az indkolkásokban olyamik szerepeltek, hogy "Nem tartotta be a munkavédelmi szabályokat", "késések", stb. Ez lehet valakinek hihetetlen, de ennyi volt. Egy magán cég főnöke szó szerint azt csinál amit akar.
2018. febr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a bűnöm, hogy nekem van lelkem, a főnökömnek olyanja sosem volt.
2018. júl. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem engem rúgtak ki, hanem pár éve az egyik kollégát asszem még próbaidőben volt. Ilyen huszonéves figura volt, fiatal fiúcska, de elég nagyszájú. Valahogy mindig azt akarta hogy az övé legyen az utolsó szó, azt gondolta hogy ő jobban csinálja mint a többi, és egyre több munkatársnak bedurrantotta az agyát. Egyszer amikor a főnök meg a fejlesztő kolléga egy komolyabb projekten dolgozott, programozás közben valami olyasmit mondott hogy "ugyan már... Ezek csak logikai forgácsolások...". Pár nap múlva már nem is láttuk.
2018. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9-hez: az ilyen nagyszájúakat hamar letörik, ezt már én is megfigyeltem. A saját haveri/cimbora közösségükben megállják a helyüket, de ha érdemi munkára kerül a sor, akkor mind elvérzik egy idő után.
2018. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!