Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akit rúgtak már ki munkából,...

Akit rúgtak már ki munkából, miért és hogyan történt?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Férfi vagy nő?

2017. nov. 1. 15:18
1 2
 11/14 csatrad ***** válasza:
100%

Egy valamire emlekszem meg melodiakos koromban, IBMben vinyokat kellett pakolaszni szallgon. Es ugy fogtam meg hogy felulrol a keakenyebb oldalin, mire asszondtak igy kart okozhatok benne, mire mondtam, hogy nem lehet mert odafigyelek es a masik modazertol faj az ujjam.

erre adott valami bonusz megvonasi papirt, ekkor a pofajba rohogtem, mert diakmelonak nincs bonusza, ekkor elkuldott a reszlegvezetohoz aki elmondta, hogy tobbet nem kell bemennem

2018. dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A főnöknek a testvérének kellett a munka.
2019. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem pont kirúgtak, csak bezárt az üzlet, mert nem ment.
2019. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem engem rúgtak ki, hanem egy fiatal kollegát, betrappolt a retkes bakancsával az irodába, büfögött egy karakterest, szellentett egy igen öblöset, majd mondta hogy "B'sszátokmeg de ritka savanyákat fingok ettől a gyrostáltól...", a főnök pont akkor lépett be és mögötte állt az ajtóban, irgalmatlan kiabálással lehordta mindenféle faluról jött türhő parasztnak, majd közös megegyezéssel elbocsátotta.
2019. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!