Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, hogy...

Mit kellene tennem, hogy feloldodjak, de mégse származzon belőle semmiféle "botrányos"?

Figyelt kérdés

A héten az osztállyal felnézünk egy egyetemvárosba, ott alszunk, este buli meg minden... Nem vagyok az a bulizós fajta, szombatesténként inkább otthon olvasom a kedvenc könyvemet, minthogy részegen tántorogjak az utcán, mint a velem egyidősek. Másrészt a cigarettafüstöt is rendkívül nehezen viselem el, folyamatos köhögési inger jön rám ilyenkor; az alkoholt pedig hát... nem igazán.

De mivel mindenki lemegy a diszkóba, így elég hülyén jönne ki, ha egyedül én nem mennék... Eléggé meg vagyok rémülve, hisz az osztály 90%-a olyan, hogy minden szombaton eljár és általában rendesen berúg, hiába jófejek. Megfogadták, hogy engem is rávesznek. Félek, hogy mivel nem iszom, egy pár pohár valami is könnyen megárthat. Viszont nem szeretnék különcködőnek tűnni...

Most mi legyen? Egyszerűen semmi tapasztalatom diszkóügyben sem!

16/L


2010. máj. 30. 18:57
 1/1 Ammarilys ***** válasza:

háát...én 14 évesen éjszakáztam kint elöször,meg ma is reggel7kor értem haza,de mégse ittam sokat.full józan voltam,és mégis jól éreztem magam,najó nem diszkóba voltam,hanem kinnt az utcán,mászáltunk.

nem muszáj berugnod,1-2 pohárkát ihatsz,attol nem fogsz berugni.ugyanugy jól érezheted magad józanul is :)

18/L

2010. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!