Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendletem a libri-ből egy...

Rendletem a libri-ből egy antikvár könyvet November 3-án, de sehol, miért?

Figyelt kérdés

Megrendeltem Nov3-án és még mindig nem hozták ki.

Mi lehet a baj? Járt már valaki így?


2017. nov. 10. 05:16
 1/4 anonim válasza:
100%

Két hete rendeltem 3 könyvet, abból kettő antikvár volt, és eltelt kb. 4-5 nap, mire a csomagot kiszállították. (Mondanom se kell, az egyik antikvár miatt történt a csúszás, az új könyv egy napos szállítási határidős volt.)

Lépj be a fiókodba, és nézz rá a megrendelés státuszára! Jobb helyeken meg szokták adni a szállítás várható időpontját. Vagy ha végképp nem akarsz várni -> telefon az ügyfélszolgálatnak.

2017. nov. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
November 3.-a, még csak egy hete volt...
2017. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
...Már úgy értem, hogy amikor a kérdést kiírtad, meg csak 4-5 munkanap telt el a rendelés óta, szóval egyáltalán nem biztos, hogy bármi baj van. Lehet, hogy csak lassúak egy kicsit.
2017. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap jött a levél hogy átadták a futár szolgálatnak! :) ha minden igaz hétfőn itt lesz. 😍
2017. nov. 11. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!