Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az a helyzet, hogy ugy erzem...

Az a helyzet, hogy ugy erzem hogy nem kedvel a tesitanarnom?

Figyelt kérdés

Ugy erzem hogy nem kedvel a tesitanarnom ,en ot nagyon szeretem meg minden,normalisan aktiv vagyok oran stb megsem kedvel.

1x almodtam is vele ugy 4 napja kb, szoval azt almodtam ,hogy a tornateremben futottam (biztos futoverseny volt) es a tobbiek neztek engem a hatamogott es en hasra estem de nem volt olyan mintha fajt volna ..inkabb jo erzes volt,aztan lattam hogy kozeledik felem Ilka(a tesitanarnom ,es igen a hungarian ninja warriorba is szerepelt) en azthidtem hogy fel akar huzni ,segiteni akar de ott mellettem kb volt 1 asztal es azon egy lap ,valamit ra irt a lapra aztan felkeltem es valami iras volt. Nem tudtam valamiert elolvasni es felebredtem.

Az erdekesseg az hogy o ilyen alomfogokat is csinal(dreamcatchers) es valahogy mintha o akarta volna ,hogy en ezt almodjam ,gondolom az alom azt jelentette hogynem is fog engem kedvelni. Segitsegeteket elore is koszonom



2017. nov. 10. 15:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként fiú vagyok.
2017. nov. 10. 15:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt ugye te sem gondolod komolyan...
2017. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ,csak fogyatékosan gondolkodom.
2017. nov. 10. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!